Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 03:05:27

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 503
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 458
Total: 458

458 гости, 0 потребители

Закупуване на приложения от App Store

Започната от ManyG, 30-01-2013, 16:20:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ManyG

Здравейте колеги.
Понеже имах някакви 5-6 лв в дебитната си карта DSK  (visa electron), реших да си купя Asphalt 7 който е 0.99$. Добавих си картата към акаунта, свалих си играта, но днес като тръгнах да свалям други приложения от App Store ме прехвърли към информацията ми за картата и изписва - "There is a billing problem with a previous purchase.Please update your payment method."

На какво се дължи тази недомислица?
Пари в картата имаше, плащането мина, но при следващите сваляния ...


iNtaCt

Или не си имал достатъчно пари в картата или имаш някакви по-стари задължения. Когато ти даде тази грешка, влез си през мак-а, пц-то и дай Billing info. Това ще разбули мистерията!

faire

При добавяне на нова карта, дърпа няколко лв. Мисля, че 3-4. Ще ти ги върне до седмица. Това е предпазна мярка. И в пейпал го има.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ManyG

Благодаря, ще проверя.
След като върнат тези пари към картата няма да имам проблем със сваляне на приложенията предполагам без да ходя да се разправям в банката да вкарвам пари?

faire

Ами да. Най-вероятно в момента нямаш баланс. Но за по-сигурно отиди до банката и си внеси там, колкото прецениш. 5лв за дебитна карта в днешно време е смешно :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ManyG

останали от заплатата затова реших да ги профукам. Тези дни ако остане време ще мина до банката да видим