Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-05-2024, 09:32:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 654
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 488
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 87
Total: 87

87 гости, 0 потребители

..Дали някой си има на идейка за HD рекламни трейлъри....

Започната от Bobby_Droby, 18-03-2009, 21:41:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobby_Droby

Трябват ми трейлъри на максимално качестов HD, имате ли предства от къде мога да сваля талкива за Apple продуктите, трябват ми за да ги плейвъм на 52 инчово ЕЛСИДИ. Предварително Благодаря ако постнете някой линк за да си дръпна файлчета с Фул ЕйчДи, или поне на поносима резулюция.
Боби
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

skate99

Аз не разбрах точно, какво ти трябва, но пробвай с www.vimeo.com. Там можеш да намериш, почти всичко в HD 720p
::  iMac 24" early 2009  ::  *GT130, 1TB, 4GB*
*white iMac 24" 2,16 mid 2006*     *white macbook 2,16 - SNOW LEOPARD upgrdaded.*
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS II*
*iphone 8GB OS 3.0*

Wizi

MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

avioli

Trailer се наричат клиповете, рекламиращи дадени филмови продукции, не продукти. Тъй като няма "демо" версия на филма, са измислили кратки клипове, компилирани от откъси от дадената продукция, пускани след даден филм. Но хората си заминавали, веднага като филма свършел и решили да ги преместят преди началото на филма. Въпреки това, името се запазило. Днес трейлърите са много гледана медиа онлайн и се класират на 3-то място след новинарските и потребителските клипове.
Клиповете, рекламиращи продукти са си просто клипове.
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

Bobby_Droby

..добре трейлъри или клипове, изяснихте ми понятието, но визирайки поста  по горе, чудесно се разбира кво търся, ми ако знаете къде да ги дръпна КЛИПОВЕТЕ дайте линк или ме насочете, просто хора....-  трябват ми рекламни филмчета на максимум резулюция на съвременни продукти на Ейпъл. Да мога да си ги издаунлоудвам, запиша на дискче и после да си ги плейвъм с радващо окото качество...
Боби ???
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

skate99

Цитат на: Bobby_Droby - 20-03-2009, 21:31:09
..добре трейлъри или клипове, изяснихте ми понятието, но визирайки поста  по горе, чудесно се разбира кво търся, ми ако знаете къде да ги дръпна КЛИПОВЕТЕ дайте линк или ме насочете, просто хора....-  трябват ми рекламни филмчета на максимум резулюция на съвременни продукти на Ейпъл. Да мога да си ги издаунлоудвам, запиша на дискче и после да си ги плейвъм с радващо окото качество...
Боби ???
http://forums.macrumors.com/archive/index.php/t-178647.html
Надявам се това, да внесе малко яснота, по въпроса с HD рекламите от Аpple.

P.s.
Google, не престава да ме изненадва. Намерих този линк за около 30 секунди  ;)
::  iMac 24" early 2009  ::  *GT130, 1TB, 4GB*
*white iMac 24" 2,16 mid 2006*     *white macbook 2,16 - SNOW LEOPARD upgrdaded.*
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS II*
*iphone 8GB OS 3.0*