Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 07:54:34

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 516
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 458
Total: 459

458 гости, 1 потребител
Steve

MAC фенове и потребители в бг.....

Започната от lovemygf, 30-05-2008, 15:31:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

XXwolf

Цитат на: "lordmaul"... доста отдавна посещавам този форум и не сам срещал тема "Среща на форума" ...

една от най-големите теми в този форум: среща на форума

и още една частична среща която обаче имаше по-голям успех

eek

Дамм, още един печеливш в играта ,,Най-безсмислен въпрос на седмицата"...

В училището, което завърших преди две седмици, също докараха отнякъде 15 iMac-а, но реално само един-двама от учителите знаят за какво става въпрос :)

Спрете да си въобразявате, че щом имате мак принадлежите към някаква каста или сте в ордена на рицарите-тамплиери... детинско е (макар и днес да е 1 юни...) :)

lordmaul

ам дедазнам има хора на които ябълката им е по ценна от всичко останало примерно аз преди време разбих устата на една щото ми убиди ябалката даже колежките ми в работата вечно са ми сърдити понеже им казвам че компа в случая макбука е по хубав от тя пак и да не говорим колко много по умен ама това е друг въпрос
g31m-es2l Intel Core 2 Duo 2.66GHz E8200 2x2gb kingston ddr2 nvidia 9600GT 1gb DDR3  wireless
TL-WN951N pci

eek

Цитат на: "lordmaul"... аз преди време разбих устата на една щото ми убиди ябалката ...

:roll:

Само да не кажеш накрая, че имаш проблеми с жените...

fpyyh

с това нито ти ставаш нещо по, нито него го образоваш. а да се обиждаш от хора, чието мнение не е важно за теб е безсмилено, по-добре да ги отминеш и да не си губиш времето с тях.