Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-05-2024, 05:07:30

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 488
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 29
Total: 29

29 гости, 0 потребители

TV out problem

Започната от aptucta, 25-09-2008, 10:19:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

aptucta

Здравейте, имам един проблем
Не мога да разбера как да активирам ТВ аута на Хакинтоша си. Аз съм с Калиуей. Видеокартата ми е НВИдия 7800 GTS . Всички резолюции ги поддържа, но незнам откъде се включва тв аута.
ако някой знае да ми пише.
Hakintosh with Snow Leopard 10.6.4 on GA-P55-USB3, i5 750, GForce 9500Super. 2GB Ram, 500GB HDD

arnold

ами и аз имам същия проблем и май да имаш тв аут с хакинтош си е голям лукс. трябаше да избирам между 3д ускорение и тв аут и избрах 3д-то
Real Mac mini

renton

Цитат на: "aptucta"Здравейте, имам един проблем
Не мога да разбера как да активирам ТВ аута на Хакинтоша си. Аз съм с Калиуей. Видеокартата ми е НВИдия 7800 GTS . Всички резолюции ги поддържа, но незнам откъде се включва тв аута.
ако някой знае да ми пише.

И аз съм с проблемен Tv-out (S-video). Моята карта е GALAXY GeForce 7600 GS 256 MB DDR3 (PCIe), открива я, поддържа херцове и резолюции, и двата изхода работят (DVI), дори докато зарежда Леопарда виждам на телевизора сивия екран с логото, но влезе ли в операционната система, всичко изчезва. Пробвах какви ли не драйвери и магии, изчетох всяка тема свързана с това и намерих точно 1 (един) човек който е успял да върже телевизор под леопард и това да се вижда в System Profiler-a.

Последна надежда остава Apple DVI>S-video преходника към втория DVI изход, но за него пък четох че работи само с на ATI видеокарти и така и не се наканих да го купя.

Ще съм благодарен ако някой има някакви предложения.

С Kalyway 10.5.1 ъпгрейднато на 10.5.5 съм.

arnold

аз се отказах да ползвам тв аута отдавна... като ми тряба пускам Вин-а
Real Mac mini