Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

18-05-2024, 05:31:39

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 656
  • Общ брой теми: 9 811
  • Online today: 460
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 409
Total: 409

409 гости, 0 потребители

Смяна на дисплей на Iphone 3g

Започната от baba Lanka, 15-07-2010, 13:14:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

baba Lanka

Здравейте,
от сръчност си спуках дисплея на Iphone-to. Натиснах го с ключовете в чантата и.....мъкаааа.
Търсих , рових и нищо неоткрих като място за ремонт на това устройство. Препоръчаха ми в един магазин за мобилни телефони фирма Ай пи сервиз. Те сменяли всичко за Iphone. дисплея струвал около 150лв с труда. Някой чувал ли е нещо за тях. Някъде около орлов мост били. Ще съм благодарна на повече инфо. Че не ми се дават 1000 за нов iphone, още повече, че този ми е подарък.

baba Lanka

Открих им сайтаааа http://ipservice-bg.com. Звъннах, помолиха ме да пратя снимки, за да се ориентират в повредата. По снимките цената, която ориентировъчно е 152лв. Но трбва да го занеса, да видят дали е само дисплей или само стъклото преди него, което е и по евтино. Якооооооо , ако се оттърва само с 200 кинта за ремонт ......

rafaelo

По скоро бих им го продал, и после бих си взел нов. Нещо като 3GS. Вече ги иам на доста добри цени.

Как с ключове си успял да счупиш този дисплей ???

baba Lanka

Е как... то освен ключове в чантата ми има и куп други неща от първа необходимост, за една...жена ;-)

jicata

Аман с тия iPhone. Ако някога се оженя, на жена си такова ще взема - *уникална* машинка. http://www1.znam.bg/resources/2/6886382.jpg . И едва ли ще и се счупи дисплеят от някакви си ключове.

baba Lanka

хиххи, ама трябва да й зачислиш и някой снажен момък, който да й носи "машинката" , да не се мори . ;D