Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

18-05-2024, 19:08:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 657
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 497
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 73
Total: 74

73 гости, 1 потребител
walker007

Ще си купувам 3GS 16GB с кой софтуер ще е най-добре???МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ

Започната от msh, 16-09-2011, 16:39:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

msh

Дойде време и аз да се присъединя към сем. на apple и понеже това ще ми е 1вия appel имам някой въпроси   
за да направя най-добрия избор на 3GS-a.
1 Хубаво ли е телефона да има Джейлбрейк???
2 С коя версия на Firmware и baseband и въобще всичко за системния софтуер ще е най-добре за телефона???
Искам просто 'ябълката да върви перфектно :) Благодаря много предварително :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

angelvn

Най-добре си вземи ФО телефон.
За джейлове и ънлок (второто, само ако си си намислил да си вземаш ФЗ тел) можеш да си направиш справка от тук: http://bgiphone.com/page/jailinfo2.html
Същот така, гледай да не ти набутат някой iPhone с бейзбенд 6.15.
UI designer and developer

msh

Мерси мн. за помоща  :-* искам да те попитам ако ти си вземаш 3gs ФО с каква операционна система ще си и бейзбенд??? В друг форум бях прочел, че 3gs върви най-добре с 3.1.3
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

correctline

Бейзбенда зависи от това с кой фърмуер си - 3.1.3, 4.0 и т.н. Важното в случая е да не си купиш апарат с ББ 6.15, който е от iPad и няма да ти работи GPS (а може би и други неща). От там нататък ако ФО, разбира се най-добре, но и ако е отключен със Ultrasnow пак не е фатално, но ще трябва да внимаваш при ъпгрейд евентулано. Аз до скоро имах 3GS със 4.3.1 и си работеше екстра ;)
10.12 @ Hackintosh v2, i5-4690K @ 3.5Ghz,
Asrock Z97-PRO4, GTX 760, 16GB DDR3-1600,
Kingston V300 120GB SSD 6Gb/s

iapplethis

Това за 3.1.3 се отнася за 3G, 3GS-а си върви с всичко. И пак по-добре да е ФО, или ако е заключен и си на М-Тел/Глобул гледай да е купуван от този на който си ти и няма да се отключва. Относно джейла, може с него може и без него, главно се слага заради безплатните приложения, но има и хиляда други неща, някои с които може да се забави телефона. Най-добре го ползвай известно време както си е, купувай си приложения не са кой знае колко скъпи, посещавай сайтове за ревюта на приложения като appspy.com(само за игри), а и скоро излиза новия софтуер и е грехота да не го сложиш заради джейл. Успех и добре дошъл!


Най-важното забравих, остави 3GS взимай 4, от както му се наслаждавам на ретината бих дал мило и драго всичката ми техника да е с "ретина".

Prison

Дам, и аз като другите колегите те съветвам, ако ще е 3GS да е ФО. Нямаш грижи за абсолютно нищо ъпдейтваш си на воля без да се притесняваш от ББ и дали няма да ти се преебе тела..

Но ако можеш събери още некой левец и скочи на 4ка
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

msh

Добре ако е 4-ка кажете ми как е по-добре Фо или ФЗ също така с какъв софтуер да бъде искам да видя съветите ви, нещото което искам е просто да няма бъгове и всичко да си върви нормално :) незнам дали е от значение, но аз съм на Глобул.
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

dcc

Цитат на: m4sh - 16-09-2011, 20:17:45
Добре ако е 4-ка кажете ми как е по-добре Фо или ФЗ
Как мислш,заключен може ли да е по-добре от оттлючен,или просто не знаеш какво означават съкрaщенията?
Цитат на: m4sh - 16-09-2011, 20:17:45
нещото което искам е просто да няма бъгове и всичко да си върви нормално
Хехе,ти си скромен-ами нали всички това искаме,отговора е такова животно няма!Винаги ще се откриват бъгове които се оправят обикновено в новата версия(често пък излизат нови) :))
Цитат на: m4sh - 16-09-2011, 20:17:45
незнам дали е от значение, но аз съм на Глобул.
От значение може да е за теб,ако купиш заключен към Глобул!
 MacBook Air 13" i5 1.3Ghz / 4GB / 128 SSD / OS X 10.13.6

msh

Вземам си забелеЖка :) както казах неразбирам и за това питам :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

julss


msh

така вече добре ли е забелеЖката  :angel:
а сега ако искаш може да си дадеш компетентното мнение по темата! Ще се радвам на още един съвет :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

Lycan

Споко. Като гледам, тя, излязла 5цата докат'го купиш. :)

msh

Българското взе да се обажда в форума... какво и кога ще си купувам е моя работа!!!
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

iapplethis


msh

Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)