Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 11:22:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 492
Total: 492

492 гости, 0 потребители

На ей това се казва случка

Започната от rhino92, 06-06-2011, 11:55:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rhino92


HQ

от такива "информативни" български портали направо можеш да се наакаш . Довечера ще го дават по бтв-то като топ новина между дрънканията за някви бактерии мактерии и бат бойко.

aneliaivanova86

Това е брутално, що за човек би го направил, не искам да си представям какъв акъл трябва да има това 17-годишно момче за да направи такава сделка... А майката разбрала, чак след като му видяла белега... без думи.

angelvn

Как беше лафа, че не се досещам: "инвалид ставам, но гъзар оставам" ?!?  ;D
UI designer and developer

daniel

След година като излезе новия, какво ли ще си продаде ретината? ;D ;D ;D
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

Rossen

А родните ни полицаи ползват iPhone за да си изкарват парите...

http://dnes.dir.bg/news/trakia-katajii-podkupi-hora-patishta-palkite-8812004?nt=10

Какъв ли е този "специален сигнал, с който манипулирали показанията на радара" ?
Apple iPhone 6 16GB Space Gray
Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular 16GB
Apple MacBook Pro 13 Retina Display, Dual-Core i5 2.7GHz, 8GB, 128GB SSD, Intel Iris 6100 (mod.2015)

rhino92

според мен репортерски развален телефон ама айде :Д

angelvn

Според мене с myPhone са манипулирали сигнала. Понеже все пак хваща ефирна телевизия, с две сим карти...телефон за супер шпиони е.
И тъй като репортера не е чул правилно, е действал по правилото "който не чува удурдисва" и е набедил обикновения iPhone. ;)
UI designer and developer

julss

И на мен нещо не ми е ясно с тоя сигнал от айфон...
По какъв начин телефона може да изпрати сигнал на радара? Радарите имат ли wifi или bluetooth ? Ако не, то тогава е невъзможно.

DjToYs

Цитат на: julss - 11-06-2011, 00:16:23
И на мен нещо не ми е ясно с тоя сигнал от айфон...
По какъв начин телефона може да изпрати сигнал на радара? Радарите имат ли wifi или bluetooth ? Ако не, то тогава е невъзможно.
Радарите нали работят с някакви вълни там незнам точно какви, та може би и айфона изпраща някакфи вълни към радара.

daniel

Някои "компетентен" журналист си е изсмукал от пръстите това за Айфона според мен. Мтел са платили за реклама  ;D ;D
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

amzbul

Побъркани хора... и най-вече побъркани репортери... те ще си продадат душата за някаква такава история...

georgimalinov

Без думи просто... Как е възможно да се осакатиш за джаджа... Пазете децата си от новите технологии от рано ! Осакатяват хора  ;D

angelnenov1988

Вманиачени хора са тез китайци. А относно журналистите, то е ясно че от всичко гледат да направят сензация. Често преувеличават с гръмки заглавия а после като се зачетеш и разбираш, че положението за което говорят не е чак така както го изкарват.

PeterS

ЦитатДо какво може да стигне човек, за да има в ръцете си iPhone 4? В САЩ нещата са лесни – подписвате двугодишен договор с AT&T или Verizon и ще получите любимата играчка. Явно, обаче, нещата стоят по друг начин в други държави.

От The Korean Herald публикуваха новина, която е взета от китайски новинарски портал. Според същата тази новина, тийнейджърка на 17 години от провинцията Guangdong предлага девствеността си, за да получи iPhone 4. Младата дама казва, че това е нейната голяма мечта, но баща ѝ не и разрешавал да си го купи. Момичето пуснало въпросната обява в сайта Weibo (който изглежда като китайската версия на Twitter). В този сайт момичето получило доста критики за това, че предлага девствеността си за технологична играчка.

Това не е първия подобен случай. Преди време, още един китайски тийнейджър бе излъган да даде единия си бъбрек, за да се сдобие за iPad 2. Интересното тук е, че момчето наистина премахна бъбрека си, но не можа да получи таблета, тъй като бе измамено от "купувача".

http://www.dimitech.net/news.php?readmore=35112

Всъщност явно този с бъбрека е бил измамен...
mobilio - професионални мобилни приложения