Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 05:57:22

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 649
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 441
Total: 441

441 гости, 0 потребители

Има ли шанс да се случи и тук?

Започната от fpyyh, 09-11-2011, 07:54:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

Ще сменят прецакани захранвания и ще връщат пари за купените нови, аз имам поне две такива, но дали ще важи само за щатите?

https://www.adaptersettlement.com/
и новината:
http://arstechnica.com/apple/news/2011/11/frayed-magsafe-power-connector-theres-now-a-settlement-for-that.ars

aciddroller

 ;D ;D ;D и аз имам същият проблем като на снимката в последният линк :) явно прекалено много се нагрява изолацията му и се напуква след време

Морт

С моят това се случи, ремонтирах го, накрая си взех от новите зарядн и напоследък и то почна да прекъсва  >:(
А дори спрях да го навивам на щипките...
.fr

Wreck

Ще сменят, ама не и в БГ. След като първото се накъса, преди около 5-6 месеца си купих ново. Сега и то се накъса на 2 места даже. Не е навивано на щипката и доста пазено. Отидох в iStyle в сервиза им, да ми го сменят. Ама след като пратиха снимки в САЩ, ми отказаха. Така че ... не са им калпави, калпави са им, ама защо не си поемат найстина отговорността. Особено в гаранция още!
An apple a day keeps the doctor away!

fpyyh

Получих мейл, с който ме канят да проверя дали нямам нещо за смяна по тази програма. Проблемът е, че съм регистриран в щатите, а и в условията пише us resident. Но съм купувал две захранвания от там, ще се постарая да им намеря бележките и да ги пратя по някого, може и да върнат нещо.


HQ


simeon4o

Мисля че всички го имаме този проблем, но и аз съм песимист - няма заменяне за нас:)