Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 03:13:02

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 649
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 488
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 467
Total: 467

467 гости, 0 потребители

Jailbreak с последния greenpois0n

Започната от fpyyh, 06-02-2011, 11:30:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=13791
имах tethered jailbreak на iPad 4.2.1, просто пуснах този и вече е untethered, никакви загуби на инсталирани програми и т.н. Не знам как ще се получи на телефона, след малко ще пробвам с ъпгрейд и jailbreak след това.

ncrachev

Колега няма ли отзиви от джейла на IPhone-то?
Чакам го с нетърпение...
MacBook Pro 2.5 GHz Intel Core i5

Metal

Има, повечето хора казват че работи.
При мен обаче не, 3GS с нов буутром. Мисля е малко бъгава тази програмка още.

uah

И аз джейлнах iPad-a, обаче имам странното усещане, че батерията пада много по-бързо от преди.
fpyyh, при теб как е положението с батерията?

fpyyh

не съм обръщал внимание на батерията, ще засека тези дни дали има някаква осезаема разлика.

julss

И на мен ми се струва, че батерията пада по-бързо, но не съм сигурен дали не си въобразявам. Но понеже досега айпада беше с 3.1.2, а сега вече е 4.2.1, та не знам дали причината е в новия софт или в джейла. Също така имам известен лаг на определени апликацй. Инсталирах и новият XBMC за айпад, но много бъгав засега. На AppleTV 2 обаче се държи чудесно.

uah

Аз досега бях с 4.2.1 и преди 2 дни джейлнах. Ползвал съм само Скайп като нещо по-натоварващо и забелязах, че пада бързо батерията. Спрях скайпа, но тя продължи да си пада бързо и то при условие, че е пуснат само един браузър и iBooks, което винаги си седи пуснато.
Лагването при програмките и аз го забелязах след джейла.