Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 21:58:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 533
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 526
Total: 526

526 гости, 0 потребители

iPhone и от М-Тел

Започната от nikidinov, 03-12-2009, 21:42:36

« назад - напред »

0 Потребители и 4 гости преглеждат тази тема.

thebrainless

Днес мъчихме една от мениджърките в мтел (позната) за инфо , пазят се добре и нищо не каза, освен че цената ще е по-добра от тази на глобул и да изчакаме до края на този месец
Stay hungry. Stay foolish.

ytrufchev

Цитат на: thebrainless - 01-11-2010, 22:35:15
Днес мъчихме една от мениджърките в мтел (позната) за инфо , пазят се добре и нищо не каза, освен че цената ще е по-добра от тази на глобул и да изчакаме до края на този месец
И да я варите и да я печете няма как да Ви каже, все пак най-добре се пази тайна когато я знаят само шепа хора (маркетинга да рече). Докато не кажат на служителите и те знаят точно колкото теб и мен :)
Мислиш ли, че ако знаят няма да ти кажат "Ще го пуснем на 15.11.2010 заповядай с толкова пари в толкова часа и ще ти я продадем"
П.С. Датата е изимслена да не кажете, че знам нещо :D

konstant

Датата винаги се определя от Apple!

Wizi

MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

konstant

Пиша за всички фенове на М-тел! На 20 Август майка ми отива на гишето на Виваком и казва че иска да си прехвърли номера (М-тел), към тях. Обяснява и се че няма никакъв проблем и че те ще извършат всичко ( от 8 Август действа решение , че вече преноса се осъществява само на едно гише, там където искате да се преместите- в случая Виваком). Майка ми си изчиства всики задължения към М-тел, за което те и дават бележка и започва да чака. Минавайки няколко пъти през Виваком и се обяснява, че има забавяне от страна на М-тел , защото си обновяват системата. И така се стига до най голямата идиотия от страна на М-тел преподписване ( без да питат или уведомят майка ми) и някакво задължение към тях в размер на 46 лева!!!???
В момента бях да се разправям-като чаках точно 1 час в М-тел и двама служители най-нагло ме лъжеха, че трябвало и при тях да се подаде уведомлени за пренос на номера (по договор ) -при положение, че от 8 Август е влезнало в сила такова решение!? Пуснахме жалба към М-тел -да видим!

MyMoon

Ми аз лично не мисля, че има "фенове" на мтел. Ако има такива сериозно препоръчвам прегледа с медицинско лице. Иначе причини да бъдеш потребител бол. Че са пълни олигофрени, така е, но просто на мен лично в момента ми е най-изгодно да бъда техен клиент. А и като гледам много хора са като мен, затова интересът към iphone 4, предлаган от мтел, е толкова голям.

konstant


ncrachev

И при мен случаят е същия,само дето ми търсят 240лв.неустойки(за три номера).Пуснах жалба и да видим. Ако трябва ще се съдим.... то е ясно кой ще спечели,но няма да им се дам.
MacBook Pro 2.5 GHz Intel Core i5

MyMoon

За всички, които още не са научили новината от bgiphone форума - 29 е пусковата дата на мтел. http://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=821

Дано не следват цените на австрийската си майка, че ... ще е по-евтино да си купиш глобулски iphone :-)

iNtaCt

Чакам с нетърпение да ми го подарят. Първи съм бил уж в списъка ;)

MyMoon

Хе-хе, кажи кой ги подарява, че да се наредим и ние на опашката :-)

iNtaCt

Отговорник е на нашата група в Пловдив.

MyMoon

Е като е отговорник няма ли да споделиш тарифите за корпоративни клиенти.

thebrainless

16GB - 699 лв. /54.90 лв. такса; 999 лв. / 19.90 лв такса
32GB - 899 лв. /54.90 лв. такса; 1199 лв. / 19.90 лв такса
2 години договор
това е инфорамация от момчетата в bgiphone.com
Stay hungry. Stay foolish.

i.netsov

2 години договор е набутвация. Да им имам и промоцията.
Sales Manager of Mag Studio
Bulgaria and Foreign Countries
using : MacBook late 2009 White