Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-05-2024, 03:29:33

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 488
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 350
Total: 350

350 гости, 0 потребители

Търся си кракната iGo:? ... що е то и има ли почва у нас.

Започната от Blackberry, 22-11-2012, 17:33:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Blackberry

Здрасти на всички,
Може ли някой да даде инфо от къде да си сваля iGo-безплатно? Има ли въобще такава възможност за - ios 6.0.1? (понеже за андроид има безплатна, реших да питам  8))

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

faire

Трябва да имаш джейл + appsync за съответната ти версия на ФВ. Сложи си install0us на телефона, за да теглиш директно от него. Като са по-големи апп-ове, по-добре от компа разбира се..
Всичко го има кракнато, navigon обаче май е най-добър, що се отнася до качество на картите и автомобилна навигация. За пешеходна има и по-добри.. Primo например или вградените Maps, ако ползваш мобилен нет..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

iNtaCt


thebrainless

Sygic ми е много на сърце, tomtom също
HERE maps - на Нокия отрочето - фор фрее от ап стор (още не съм го тествал в реални условия)
Stay hungry. Stay foolish.

arnold

Here е някаква пародия... Аз си ползвам мапс бай Епъл и ме кефи...
Real Mac mini

daniel

Here е смешно, нещо се по изложиха..., но както и да е. Аз лично ползвам Copilot GPS - free е и има избор на безплатна карта, в моя случай аз ползвам за Балканите.
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

faire

Ако Here e пародия, то "мапс бай Епъл" какво е? То това не бета, не алфа версия, не знам как трябва да се определи.. Не може на картата на столица (имам предвид нашата) да има 5 училища и университети, 3 гари, 1-2 хотела и няколко парка.. Toва е просто жалко.. Но и ние не трябва да сме много недоволни. Вижте картата на Белград например.. От друга страна на Атина е доста по-детайлна, че даже и ресторанти има.. Епъл толкова ли не могат да сключат споразумение с друга компания и да ползват точките им? То не че не могат, не искат.. А от това страдат потребителите. 10-тина неща репортнах, файда никаква! Т.е. дори и потребителите не могат да спомогнат за попълването на тия карти. Ето това за мен е пародия. За стандартите на държавата ни, все си мисля, че не малко Епъл устройства има продадени..  
Иначе приложението е красиво, векторни карти а-у, мазно работи и т.н. Но без база данни, за чий.. може да се ползва?
При Here е точно обратното де.. Грозни карти, растерни, бъгаво зареждане и бавничко понякога и няма компас режим.. Но за сметка на това каквото съм потърсил досега, винаги ми го е намирало - дори и бакалията с/у нас.
Чакаме официалното Google Maps..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

iNtaCt

Лошото е, че с maps by apple хората викат, че до вкъщи не можели да си стигнат  ;D ;D