Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 05:53:37

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 516
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 454
Total: 454

454 гости, 0 потребители

Blue Ray Player for Mac + субтитри

Започната от Adamov, 14-10-2014, 18:14:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Колеги свалих над 10 плеъра за blue ray (филми сваляни от замунда) и единственото, което получавам е звук без картина. Някой може ли да ми даде съвет как да оправя тоя проблем и как да пусна субтитрите. Машината на която пробвам е от подписа. Благодаря.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

dreben

Movist, VLC, но защо  си играеш да теглиш и да си губиш времето, като вече отдавна има "Popcorn Time" Да не би случайно новата ОС да ти прави мизерии?!
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Adamov

Цитат на: dreben - 14-10-2014, 19:01:08
Movist, VLC, но защо  си играеш да теглиш и да си губиш времето, като вече отдавна има "Popcorn Time" Да не би случайно новата ОС да ти прави мизерии?!

Movist-a не съм го пробвал. VLC ми дава само черен екран и звук. Попкорна го пробвах ама нещо със субтитрите не се разбрахме, а и нямаше всички неща, които исках да гледам.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

dreben

Току що си направих труда и изтеглих първия ми попаднал "BlueRay" филм от Замунда - "The prince". И на двата плеъра споменати по-горе, субовете си вървят перфектно. Машината ми е шест годишен MBP. Потърси причината в тебе.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Adamov

Цитат на: dreben - 14-10-2014, 19:39:28
Току що си направих труда и изтеглих първия ми попаднал "BlueRay" филм от Замунда - "The prince". И на двата плеъра споменати по-горе, субовете си вървят перфектно. Машината ми е шест годишен MBP. Потърси причината в тебе.

Movist-a изобщо не го отваря. Явно ще да бъде от Yosemite-то. VLC пише че поддържа обаче не става. m2ts същи не успях да подкарам. Не знам къде да търся при мен вече. Много ти благодаря за съдействието, dreben.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

dreben

Явно трябва да си върна думите обратно. Това което съм го изтеглил е BlueRay-Ripp и не е m2tc, така че не мога да дам адекватен отговор. Извинявам се, ако съм те подвел.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Adamov

Няма проблем. При мен продължава да не става.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

mellights

Аз използвам  Macgo Mac Blu-ray Player. Е, програмката е платена, но позволява да я използваш и без да си я купиш, само в средата на екрана има досадно надписче... Не съм намерил досега време да потърся лекарство за нея.
Иначе всякакви Blu-Ray формати точно от Замунда плейва с избор на видео, субтитри, аудиопотоци и прочее нужни и ненужни екстри...

Adamov

Цитат на: mellights - 15-10-2014, 15:54:00
Аз използвам  Macgo Mac Blu-ray Player. Е, програмката е платена, но позволява да я използваш и без да си я купиш, само в средата на екрана има досадно надписче... Не съм намерил досега време да потърся лекарство за нея.
Иначе всякакви Blu-Ray формати точно от Замунда плейва с избор на видео, субтитри, аудиопотоци и прочее нужни и ненужни екстри...

Е сега ще я тествам. Не ми пречи ако работи и да си я купя. Благодаря ти, колега :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Adamov

Прекрасен звук и черен екран :(
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

iNtaCt


Adamov

И Плекса не иска. Явно проблема е в 10.10
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd


TTTT31

Macgo Mac Blu-ray Player .  Това е програмата. Купих си я и никакви грижи с какъвто и да е видео файл, както и с истински БлуРей ! С 10.10.1 съм в момента и си работи перфектно !
iMAC 13.1- 21.5" Late 2012/ 4-core- i5 -2,7 GHz/8GB RAM 1600/1 TB HDD/NVIDIA  Ge Force GT-650 M- 512 MB/ MAC OSX Yosemite 10.10.3 /
iPhone 6 plus

faire

В този ред на мисли, но малко встрани от темата.. Някой има ли външен блурей ром за мак? Търся нещо максимално евтино, но да върши работа.


via Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.