Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 06:32:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 559
Total: 559

559 гости, 0 потребители

Четете коментари и се смейте. Злобната раса от ламери как разкоства iPad

Започната от arnold, 28-01-2010, 11:04:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.


HQ

думата "Енергомичен" не я намерих в тълковния речник  :-\

arnold

Учудих се колко много хора мразят епъл... Мислех че е обратно в интерес на истината. Тука работата е като за лисицата и гроздето.
Real Mac mini

HQ

 ;D ;D ;D хахаха ,ох спирам че съм в библиотеката на университета...

Wreck

Голяма част от коментарите са верни. Тъпичко е това нещо с адски неоригинално вече име.

Въпрос на вкус и нужди. :)
An apple a day keeps the doctor away!

fpyyh

истината е, че никой не е критикувал толкова kindle dx, обратното. това предлага много повече за $10 и всички го плюят, защото джобс го противопостави на нетбууците, а не на e-book reader-ите. може би една от най-слабите презентации на епъл, на продукт, който има потенциал, но му трябва повече време за доразработване. има много ниши, за които е подходящ, например образованието, там спокойно може да замести всички тетрадки и учебници, с една външна клавиатура може лесно да си водиш записки, чертежи на екрана и т.н.
ако gps-ът е добър с един obd2 bluetooth адаптор става един от най-добрите и евтини варианти за автомобилната индустрия, трудът на хилядите потребители на mp3car.com например става излишен. производителите на коли могат направо да се откажат от мултимедийните системи и да оставят достатъчно място с един док.

McMac

Супер, нека го мразят и не го харесват, кефят ме, само така нямда виждаме из улиците масово хора с iPad в БГ. Който си е закостенял Уин юзър такъв ще си остане. Аз много отдавна спрях да споря за Епъл, пусни ги да рупат сеното, айееее, дийййййй

arnold

Направо  ме размаза един дето си продал Мак лаптопа , купил си с уиндоус 7 и се родил...
Real Mac mini

McMac

Ми да де то мозъка му мухлясъл и не може да види новото пред очите си и да го разбрере, абе кво пиша и яз само се хабя, ае...

prOMiNd

Цитат на: fpyyh - 28-01-2010, 15:10:42
истината е, че никой не е критикувал толкова kindle dx, обратното. това предлага много повече за $10 и всички го плюят, защото джобс го противопостави на нетбууците, а не на e-book reader-ите. може би една от най-слабите презентации на епъл, на продукт, който има потенциал, но му трябва повече време за доразработване. има много ниши, за които е подходящ, например образованието, там спокойно може да замести всички тетрадки и учебници, с една външна клавиатура може лесно да си водиш записки, чертежи на екрана и т.н.
ако gps-ът е добър с един obd2 bluetooth адаптор става един от най-добрите и евтини варианти за автомобилната индустрия, трудът на хилядите потребители на mp3car.com например става излишен. производителите на коли могат направо да се откажат от мултимедийните системи и да оставят достатъчно място с един док.
Мисля, че достатъчно се разглезиха днешните ученици...след време химикалката ще е мит явно.
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

j.tochkov

А, не е странно.

Една случка преди години когато излезе MacBook Air. Отива клиент при един приятел, който има фирма за продажба на компютри, но продава и такива на Apple и му заявява, че иска лек лаптоп като цената е без значение. Показал му нашия MacBook Air и други лаптопи и клиента си харесва Air-a и то със SSD. Цената беше над 4500 лв. Платил си. Взел го и след час му звъни да го пита какъв е този странен Windows. Върнал го инсталирали му Windows и клиента е доволен.

За някои хора наистина е странен тоя звер Mac OS.

Личен пример.
От години ползвам FreeBSD като операционна система  за съврърите ми. Преди 4-5 години я пренесох като Desktop и жена ми нямаше проблем с ползването й (window manager - Gnome). При първото докосване с Mac почна да мрънка това как се прави, онова как се прави.

Факт е, че се влюби в MacBook Pro, който имаме и не се разделя с него, но и трябваше солидна доза обяснение. За мен това е средно-статистическия потребител идващ от Windows

UI подхода на apple наистина е радикален за хората ползващи Windows така, че е нормално някои да го намират за неудобен

thebrainless

вчера на обед видях група юпита, прехвърляха си един нов macbook pro, очевидно собственика се гордееше много, на диспея грееше windows, странно е малко наистина, но няма лошо човек да има избор.
Stay hungry. Stay foolish.

Vladess

Цитат на: arnold - 28-01-2010, 22:04:42
Направо  ме размаза един дето си продал Мак лаптопа , купил си с уиндоус 7 и се родил...

АХАхахах и аз много му се радвам на тоя :D Най-големия е :D:D:D
Btw всички apple хеитъри много ме забавляват
Macbook Pro (mid 2009) 15" 2.53 GHz / 4 GB

IPhone 3G 16 GB firmware 3.1.2

fpyyh

приятелката ми беше много скептично настроена, като и подарих еър искаше уиндоус да му слагам, но след месец свикна и вече не можеш да я накараш да пипне бозата.

MrMike

Статията на Дневник е разбунила много духовете. Личи си, че нивото е много ниско и съм почти убеден, че 98% от участниците не са пипали продукт на Епъл или не могат да си го позволят и злорадстват.

Пича с Уиндоуса го разбирам, защото може да не е свикнал с Мак ОС, а 7-мицата да му е паснала на точно на умствения апарат.

Определено противниците са много, пубери са, некомпетентни и още много. 
Mac: MacBook Pro 13.3' (Mid 2010) - 2.4GHz, 8GB RAM 1067MHz, ADATA S511 60GB SSD + 500GB WD BS 7200rpm, 10.8.1 (12B13)
Accessories: Magic Mouse, LaCie Speakers, Remote
iPhone: iPhone 4S 16GB iOS 6.0
iPod: iPod Nano 8GB Silver 6th. Gen. + AKG K370 Silverback
Продавам: iPod Nano 16GB Silver 4th.