Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 00:20:56

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 570
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 494
Total: 494

494 гости, 0 потребители

Търся някой с Developer Account

Започната от bboyg, 27-03-2014, 12:39:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bboyg

Здравейте,

Имам идея за приложение за AppStore, но ми е нужен някой с Developer-ски акаунт.

Ако някой има интерес и е сериозен, моле да се свърже с мен на лични.

Благодаря!

Metal

Не съм сигурен че разбрах. Търсиш програмист да ти свърши работата или просто ти трябва платен акаунт за да тестваш на дивайс?

Защото девелопърски акаунт можеш и сам да си регистрираш, безплатно е.

bboyg

Ами аз до колкото знам, имаше някакви такси 99$ на година, или нещо подобно само за акаунта.

Също така и някой трябва да "разработи" приложението. Слагам разработи в кавички, тъй като е нещо, което смятам не би отнело повече от час.

После евентуално това отроче ще трябва и да види бял свят в AppStore-а, а за там май с безплатен акаунт няма да стане.

Metal

Плащаш само ако искаш отрочето ти да види бял свят, акаунта и самата разработка преди това са безплатни.

Каква ли е тази гениална работа дето отнема само 1 час и никой не се е сетил още да я направи!? И ако работата е в къвички, защо не си го "разработиш" сам.

bboyg

Ами 1-во ще ми трябва време, през което да науча най-малкото основите на някой си език на който да го разработя.

И 2-ро, колкото и да съм на мнение че ще си възвърна инвестицията, мисля че по-удачно би било, за някой, който така или иначе си е платил за акаунта, при евентуален успех, перманентно да влачи някакъв не малък процент :)

А иначе как никой не се е сетил... Може и да се е сетил, ама не е като да съм чул/видял нещо подобно :)