Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 05:27:25

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 649
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 450
Total: 450

450 гости, 0 потребители

Въпрос за Entourage

Започната от r., 31-08-2007, 13:38:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

r.

Здравейте,

Налага ми се да преинсталирам Office 2004 и искам да си запазя файла с пощата (аналога на *.pst от офис пакета за Windows). Може ли някой да ми каже, ако има такъв файл къде се намира, а ако не как да процедирам.
Пощата ми е важна и не искам да рискувам.

Мерси.

shaman

Запазваш тази папка:

/Users/<USER>/Documents/Microsoft User Data/Office 2004 Identities


След преинсталация я връщаш на старото място.

r.

Чудесно. Благодаря много. А дали можеш да ми помогнеш за същия проблем, но с Key Chain-а? Там пък са ми всички пароли.

Аз се подготвям за преинсталация с Leopard (като излезе де) и искам да знам дали ще мога да го инсталирам на PowerBook G4 1.5 GHz, 1 GB RAM, 80 GB HDD, etc. Ако да, на каква файлова система ще трябва да се форматира харда преди инсталация?

Becko

там имаш опции за заазване на данните
ползвай ги

r.

Цитат на: "Becko"там имаш опции за заазване на данните
ползвай ги

Точно затова питам, защото не работи. Сега след като искам да мина на Leopard как да прехвърля key chain-a?

Becko

препиши си паролите на листче :)
после го изяж хехехехехе ;)

tMac

Имам диск с Leopard - Family Pack и преди да го инсталирам и аз имах подобни тревоги. Нямам представа как седят нещата с не-оригинално копие на Leopard, но в моя случай просто сложих диска, той се пдкара сам и само ме подпитваше за това онова. С други думи атзи инсталация ъпгрейдва съществуващата система и не е необходимо да махаш старата, та да сложиш новата, което обезсмисля всичко това, което си тръгнал да правиш.

r.

Да, прав си, ама не съм преинсталирал ОС-а от 3 години и мисля, че е време да го направя. А и имам лош навик от Windows времената да си правя инсталациите на чисто... Ще пробвам и твоя вариант и ако не съм доволен, ще инсталирам наново.

tMac

Аз съм същата работа, аз да съм сигурен. Разбирам те добре и аз имам корави навици от Windows времето. До толкова съм педантичен, че си купих Leopard  на оригинален диск от магазина миналата седмица като излезе. Така или иначе само ти можеш да се "навиеш" да го направиш по лесния или по-продължителния начин. Ами успех дано нямаш препъни камъни в ъпгрейда.