Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 07:49:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 530
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 438
Total: 439

438 гости, 1 потребител
XoXo

адв. Светослав Арсов - Държавата работи

Започната от Dreamer4o, 24-09-2010, 16:39:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dreamer4o

Здравейте на всички ползватели на Aple Mac OS Snow Leopard,

Преди доста време тук започнах тема Java update, Firefox and site www.brra.bg - HELP!.
Бих искал да благодаря на всички които взеха отношение, дадоха съвети и направиха тестове по отношение упетребата на електронен подпис на сайта на Търговския ргистър.

Изказвам своите благодарности и на екипа на Инфонотари и м частност на IT специалиста г-н Бадев.

А сега малко ппредистория: Преди около 120 дни отворих темата Java update, Firefox and site www.brra.bg - HELP! /в нея ще се запознаете в детайли с проблема/.

На 01.09.2010г., депозирах жалба до Министерство на правосъдието и Търговския регистър относно така съществуващия проблем с електронния подпис на сайта на Търговския регистър и невъзможността същия да е ползва под Mac OS.

В отговор на жалбата ми Министерство на правосъдието педприе мерки и се започнаха множество тестове с оглед разрешаването на проблема.

На 24.09.2010г., получих отговор от Министерство на правосъдието с който цитирам: "От така изложените факти и обстоятелства проверката счита, че жалбата Ви е основателна. За разрешаването на възникналия проблем са ангажирани всички IT специалисти в МП, като се очаква след приключването на серията от ппроби до дни проблемът да бъде разрешен окончателно.  От името на ръководството на министерство на правосъдието Ви се извиняваме за създаденото неудобство."

Лично аз се надявам в скоро време проблема да бъде разрешен, още веднъж благодаря на всички.

Успех

Lord Adder

#1
Благодаря ти човек, че си се ангажирал.

Ние тука от години тестове, мъчим се, ама други си е ония там да ги раздвижиш.

Цитат на: Dreamer4o - 24-09-2010, 16:39:28
Изказвам своите благодарности и на екипа на Инфонотари и м частност на IT специалиста г-н Бадев.

Три пъти Ура! за Бадев! И аз съм много доволен от него. Тва нали е високото момче, ИТ експерта в ИнфоНотари?

- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!

MrMike

Сега разбирам, че имало подобна процедура с успех и може би е редно да благодаря на автора на темата, както и на хората от InfoNotary, че са направили поддръжка на Mac OS. Преди 2 дни инсталирах успешно InfoNotary подпис и сертификат.
Mac: MacBook Pro 13.3' (Mid 2010) - 2.4GHz, 8GB RAM 1067MHz, ADATA S511 60GB SSD + 500GB WD BS 7200rpm, 10.8.1 (12B13)
Accessories: Magic Mouse, LaCie Speakers, Remote
iPhone: iPhone 4S 16GB iOS 6.0
iPod: iPod Nano 8GB Silver 6th. Gen. + AKG K370 Silverback
Продавам: iPod Nano 16GB Silver 4th.