Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 10:36:21

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 489
Total: 490

489 гости, 1 потребител
XoXo

Adweremedic

Започната от musho, 02-01-2015, 15:19:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

musho

Някой знае ли нещо за тази програма, използвал ли я е. И не е ли и тя вирус. Офицално присната ли е от епъл?
Благодаря ви предвариелно!

Wizi

Официално писана от Епъл..... сериозно?

Имат убеждаващ уеб сайт за 2 цента с голям зелен бутон DONATE. Няма начин да не върши работа!

Защо просто не споделиш какво те притеснява? Принципно  Mac OS X трудно прихваща такива "екстри".
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

musho

Това, което ме притеснява е, че свалих заблуждавайки се един плеар, който много приличаше на адобе и ми се лепна една начална страница ето тази (http://www.only-search.com/?babsrc=HP_tedge&affID=130425 ), която постоянно ми се заржда, когато старирам сафарито. Опитах се през префернс да промня homepage , но след като излеза от сафарито и нанаово го стартирам ми се зарежда тази търсачка. Както и след това при всяко кликане на някой страница ми се отварят някакви други страници със всякакви глупости. Много е изнервящо. Деинсталирах този плеар, но и това не помогна. Разбутаха ми се настройите на сафарито. Ако имаш някаква идея как да си ги оправя ми кажи :)
Благодаря предваително!

bboyg

Колегата саркастично ти е обяснил, че си си начуках хубав malware или вирос, или както искаш го наричай. За Adobe плеъра, от къде си го теглил бе човек? Такива неща, само от официалните сайтове. И още нещо, Apple "признават" само техния си софтуер, или този който се сваля от AppStore. Всичко друго е на твоя отговорност.

ProstoAZ

приСната вирОс, на какъв език си говорите бе, хора:)

Нали уж не можеше да има вируси за мака? Или вече и аз изоставам с инфото?
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

faire

Има няколко, но общо взето трябва сам да си ги инсталираш, за да ги хванеш.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

bboyg

ВирУсите и всякакви гадории са неща обикновено "влизащи" в компютрите на хора, които не знаят какво правят и цъкат гьотере на каквото им падне, хора не знаещи английски, хора с ниска компютърна грамотност като цяло. Ако знаеш какво правиш на компютъра, може и с Windows 98 да си цъкаш и пак да нямаш ядове.

Хайде да коментираме по темата моля. Може да изливате помията и "знанията" е темата за педалите, или в общите приказки.

musho

Да ви споделя само, че  с Adweremedic се оправи. Само да поясня на bboyg, че достаъчно добре поназнайвам ангийски, а и с компютрите се оправям много добре. Малко съм нов в ОС и исках да попитам дали някой е използвал тази програма.  Както и да е. Всички знаем за фалшивите таксита, но повечето са се парили поне веднъж :)
Благодаря!