Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 12:13:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 484
Total: 484

484 гости, 0 потребители

Впечатление от джейл на Pad3 и Phone4 с 6.1

Започната от monkata, 10-02-2013, 10:55:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

monkata

За първи път джейлвам дивайс на apple. Не успях от първия път, но стана по описанито от сайта евасион и т.н.

И на двете устройства батерията ми заминава по-бързо след джейла.

След сидията, свалих appsync за 6. От там и vshare и реших да си сваля малко безплатни приложения - navigon, vnc viewer, i teleport. Свалих и други, но ве§е ги изтрих, защотъо повечето приложения съм си ги купил.

Част от тях не могат да се ъпдейтват, а vnc viewer  ми се таксува от апп стора.

Някой може ли да ми каже, какво бъркам?

Какво може да се прави на дивайса след джейла? Питам, защото единственото което ми се стори от полза е да свалям торенти!!!!!

Има ли риск да ми се назислят още  такси в стора???


monkata

забравих следното. След сидиятата остана около 5 гб свободно място. Свалих един филм през трансмишъна и го пуснах през vlc. и до там, след всеки опит за пускане на филма ми излиз, че няма свободно място

faire

Има си тема специално за джейла на 6.1, в която надълго и нашироко е споделено за какво може да се ползва джейлнат телефон.
Как очакваш на кракнати/пиратски програми да ти излизат ъпдейтите в апп стор/официален магазин???


Sent from my iBrain using iFingers
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

monkata

прочетох в мрежата, че при инсталиран аппсинх за 6, ще се инсталират и синхронизират кракнати приложения. само не знаех как и че се таксуват :)

от близо две години ползвам apple  дивайси и досега всичко съм си купувал. Разбрах, че последния джейл е лесен и реших да го пробвам. Най вече заради възможността да свалям торенти.

Къде е тази тема за джейла?

faire

Раздел iPhone, iPod и iPad.
Oсвен апсинк, ти е нужна програма, която да ти инсталира кракнатите приложения на телефона. Преди най-добрата в това отношение беше installous, но я закриха и от скоро се появиха 4-5 други, които обаче не са на същото ниво. Все пак най-стабилната ми се вижда pp25 (трябва преди това да се добави репо http://apt.25pp.com - това става от cydia-manage-sources-горе edit-add). Други, които можеш да пробваш са ipastore и vshare. Най-добрите репота, в които има почти всичко са repo.insanelyi.com и cydia.xsellize.com
A има и една нова програмка пак за теглене appcake - тя се намира в репо-то cydia.iphonecake.com Възможно е да я има и в xsellize/insanelyi.

Друг вариант, особено за по-големи програми и най-вече игри, е да се теглят през компютър - я от торент тракер, я от някой сайт от сорта на http://store.heaveniphone.com и http://www.idwaneo.org . След това се кликват 2 пъти и отиват в itunes и ги синхронизираш с телефона.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.