Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 14:19:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 478
Total: 478

478 гости, 0 потребители

iPhone 6 Plus извит екран

Започната от Adamov, 24-09-2014, 14:44:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Тъжно е колеги. Много :( Такава грешка не трябваше да се допуска ...и то за 2ри път.

Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fifata

И аз точно това гледах сега в нета.
http://www.youtube.com/watch?v=znK652H6yQM
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bboyg

Прост народ е тоя американския... НО, има и нещо положително в това видео - стана ни ясно, че както и 5-ците, тоя също ако ти стои в джоба, при по-рязко клякане и е чао :)

semigod

iPhone 8   iOS 13.3
iPhone X   iOS 13.3
iPhone 11 Pro  iOS 13.3
Apple AirPods

Fifata

Аз до сега смених 1 5-ца и сега ползвам 5S от няколко месеца и нямам никакъв проблем с изкривяване. :) Телефона е почти по цял ден в предния ми джоб и доста често клякам. :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Fifata

iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Абе и аз от 2г. съм с 5 и телефона 100% от носенето е в преден джоб и нямам проблем.. ама. Тва е тъжно по дяволите. Добре че няма данни за 6 а само за 6+
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

thebrainless

И петицата е много мека, лично съм виждал извита, без да и е правено нещо специално, очевидно и за съжаление им трябват калъфи, нещо заради което все още съм с 4S и никога не съм го ползвал с калъф.
Stay hungry. Stay foolish.

enemy

Само аз ли виждам в това отчаян опит на Самсунг да си пробутат пластмасовите шитни?
Да не говорим, че вече няколко сайта услужливо излезнаха с видеа, колко взискателни тестове се правят на телефоните на Самсунг. Да добавим и факта, че от уплах да не изгубят пазарен дял си изтеглят напред официалната дата на пускане на Note 4.
Хайде, не на мен тия. Като си взема телефон и ми се случи, ще се върна пак тук да се извиня. До тогава... не обръщам сериозно внимание на тези глупости.
(Някакъв си си го държал 18 часа, като бил на сватба... бля, бля...)  >:(

angelvn

Цитат на: Fifata - 24-09-2014, 15:44:31
Аз до сега смених 1 5-ца и сега ползвам 5S от няколко месеца и нямам никакъв проблем с изкривяване. :) Телефона е почти по цял ден в предния ми джоб и доста често клякам. :)

+1
След близо 2 години ползване на iPhone 5, и няколко месеца на 5S, при все че винаги си нося телефоните в предния джоб на дънките/панталоните - на апаратчетата нищо им няма.
Не знам тези, на които им се кривят телефоните какви акробатични номера правят.  ;D ;D
UI designer and developer

Fifata





5S на 1 месец, лично снимана от мен, но при нея е друг случая. Докато си е светил в багажника да си остави багажа и е треснал да го затвори е бил забравил, че телефона седи долу на кората и леко му е направил фаталит :) Телефона е тотал щета :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Fifata



И пак телефончето от друг ъгъл :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Цитат на: enemy - 24-09-2014, 17:02:09
Само аз ли виждам в това отчаян опит на Самсунг да си пробутат пластмасовите шитни?
Да не говорим, че вече няколко сайта услужливо излезнаха с видеа, колко взискателни тестове се правят на телефоните на Самсунг. Да добавим и факта, че от уплах да не изгубят пазарен дял си изтеглят напред официалната дата на пускане на Note 4.
Хайде, не на мен тия. Като си взема телефон и ми се случи, ще се върна пак тук да се извиня. До тогава... не обръщам сериозно внимание на тези глупости.
(Някакъв си си го държал 18 часа, като бил на сватба... бля, бля...)  >:(

То и при мене няма проблеми, но при една приятелка, да. Носена в задния джоб. Естествено това мене не би ме спряло да си взема 6. Надявам се в неделя да ми е кацнал в ръчичките!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd


thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.