Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 22:49:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 526
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 462
Total: 462

462 гости, 0 потребители

Back up ПОМОЩ

Започната от ko34o, 24-05-2016, 20:13:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Константин

Мисля че не можеш да изтриеш потребител който е активен в момента. Опитай да се log off , след това log in в новия
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

ko34o

незнайно защо намирам скрееншотове от iMessage , които не са правени от мене , но са запаметени като пдф докуемнт.

Константин

Мисля че трябваше да се log-off, не съм сигурен че системата ще изтрие акаунт който е активен в момента и има отворени системни файлове привързани к определен потребител.
Опитай така и мисля че ще стане!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Константин

Цитат на: ko34o - 24-05-2016, 22:25:39
незнайно защо намирам скрееншотове от iMessage , които не са правени от мене , но са запаметени като пдф докуемнт.
Виж дали няма и други потребители който да не са изтрили на диска, влез в папа Usersи виж кой е там.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

ko34o

не колега и след лог оффа намирам от имесидж още пдф файлове ...мисля ,че са запаметени някъде но немога да разбера къде точно

ko34o

колега мерси за отделеното време и отзичивостта, ще заложа на късмет и ще изпратя Макбука така , надявам се този, който го получи да не злоупотреби в случай на останала информация...Не че имам какво да крия и какво да ми вземат...но все пакк мерси :)

Константин

Интересно защо така се случва, ако ти се занимава и мака не е много стар, просто го преинсталирай през Internet recovery
Command+Option+R
и прoчети това преди да го сториш че има нюанси за спецификацията на wifi мрежата
https://support.apple.com/en-us/HT201314
Успех
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.