Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 11:12:11

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 393
Total: 394

393 гости, 1 потребител
XoXo

Проблем с iPhone 5S

Започната от Kiro915, 24-06-2016, 16:23:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Kiro915

Здравейте,имах странен проблем с батерията,падаше си бързичко и телефона пареше направо,при малко работа с него,и така както и да е,дадох телефона на сервиз в Бургас,с надеждата,че ще е батерията,човека звънна и каза,че ще смени батерията за 35 лева,съгласих се,отивам днес с ''уш'' сменена батерия,и телефона нали си е наред,дадох му го с стъклен протектор на балончета,сега гледам е сменен,и има леки забележки по лайсните,и леко по - сериозна до копчетата за увеличаване и намаляване на звукът,не че много прави впечатление,не знам какъв е този ремонт,но на телефона след така наречената ''смяна на батерия'' се появиха забележими линии по екрана,в мисъл такива,че се виждат само на бял фон,и са на целия център на екрана,и човека вика,че до няколко дена това ще се оправи,въпроса ми е какво са ми направили на телефона в сервиза,някои с подобен проблем или пък с отговор на моя въпрос?Сменен е с друг дисплей ли моя оригиналния,не знам,но тези линии на екрана много ме притесняват,и не знам ако отида след няколко дни отново и си кажа за какво става въпрос,как ще реагират.Дори,когато ми звънят,едвам едвам вдигам на обажданията,трябва рязко да плъзна на дисплея отдолу,за да вдигна,че като стигна до линиите,не става и тъча там замръзва....Какво да правя,МОЛЯ ЗА ПОМОЩ КОЛЕГИ!!!!
The first bite is always the best part of an apple