Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

09-05-2024, 13:54:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 489
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 396
Total: 396

396 гости, 0 потребители

Отключване на някои модели iPhone с IMEI!

Започната от dkmi, 18-11-2010, 16:39:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Arkov

#30
Мдам... и при мен за моя 2G нещо не се получава. Първо ми казва, че може да се отключи след това, данните не са изпратени. :(

Ето какво ми излиза:

varnahack

Буквално стана на минутата. Пратих IMEI с моите имена и след това сложих глобулската ми сим карта, която не можеше да приеме преди това.

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

dcc

Да разбирам ли,че след 23 юли ще може да се отключи по този начин?


 MacBook Air 13" i5 1.3Ghz / 4GB / 128 SSD / OS X 10.13.6

thebrainless

не го разбирай изобщо, ще си качиш буутлоудера само от експеримента и после няма отключване. Този номер се получава само от телефони купени от въпросния телеком.
Stay hungry. Stay foolish.

dcc

Благодаря thebrainless :) Ще те послушам и няма да рискувам,и без това съм с ОС 4.0 и нямам грижи.
 MacBook Air 13" i5 1.3Ghz / 4GB / 128 SSD / OS X 10.13.6

varnahack

Моят iphone е взет от T-mobile Germany, но може да се потърси в сайта на телекома от който е купен. Едва ли само немците имат тази опция в сайта. Надежда ...

imanev

Току що отключих едно 3G на една колежка, довечера ще отключа на децата една 2G а на моя 3Gs ми изписа дата 16.10.2011, което е само след няколко дена.
Супер накефен съм. Телефона ми е заключен към испански оператор.
Въпроса ми е, моят тел е джелнат, като ресторна до iOS 5 със сигурност ще ми изчезнат кракнатите програми, но дали ще ми се запазат контакти и останалите неща за които не се изисква джейл за да работят?

lordmaul

ми дедазнам ваведох на баща ми на 3гс-а иней номера и квото ме питаше и най накрая каза 4е до 48 4аса 6те баде испратена заявка за unlock до apple
g31m-es2l Intel Core 2 Duo 2.66GHz E8200 2x2gb kingston ddr2 nvidia 9600GT 1gb DDR3  wireless
TL-WN951N pci

chipi

zdraveite , sega stana za 3GS 16 GB no imam edin vupros: sega kato dam restore kakvo shte se sluchi s applicationite mi ? shte se iztriqt li zashtoto ne sum zapoznata ? ili ako mu dam Update shte se iztriqt li sushto ?

Lacho

На мен ми даде коректната дата за отключване за телефон купен от Мтел, така че вероятно като ми изтече двугодишния договор ще си го откюча, макар да ползвам Мтел-ска карта и да не ми пука много много.
MacBook Air 13" i5 1.6Ghz 4Gb 128 Gb 
MacBook Air 13"M1 8Gb 256Gb
iPhone 12 64 Gb
Apple TV 2 and 3 gen
www.metrometal.bg
www.metropilot.bg

go7in

Die Daten wurden NICHT erfolgreich übermittelt.
Ihr Gerät wurde bereits an Apple zur Entsperrung gemeldet.
Nachdem Apple Ihr iPhone freigeschaltet hat, gehen Sie bitte wie folgt vor:

Entsperrung erfolgt mit eingelegter SIM-Karte der Telekom, SIM-Karte eines anderen Netzbetreibers oder ohne SIM.
1. Verbinden Sie das iPhone mit iTunes (mit eingelegter SIM-Karte der Telekom, SIM-Karte eines anderen Netzbetreibers oder ohne SIM).
2. Starten Sie die Wiederherstellung (iPhone auf Werkseinstellung zurücksetzen).
3. Sie erhalten in iTunes eine Hinweismeldung, dass Ihr iPhone erfolgreich entsperrt wurde - sofern Sie keine SIM-Karte der Telekom eingelegt haben.
Sollte dieses Verfahren nicht erfolgreich sein gehen Sie bitte wie folgt vor:
1. Schalten Sie Ihr iPhone aus.
2. Halten Sie den Home-Button gedrückt und schließen gleichzeitig den mit dem iPhone verbundenen USB-Stecker an Ihren Computer an. Dabei muss der Computer gestartet und iTunes installiert sein. Danach sollte iTunes automatisch starten - falls nicht passiert, starten Sie bitte iTunes manuell.
3. Halten Sie den Home-Button weiter gedrückt bis USB-Symbol erscheint, danach lassen Sie diesen los.
4. Starten Sie eine Wiederherstellung über Einstellungen >> Allgemein >> Zurücksetzen >> Alle Einstellungen
5. Sofern Sie keine SIM-Karte der Telekom eingelegt haben, erhalten Sie in iTunes eine Hinweismeldung, dass Ihr iPhone erfolgreich entsperrt wurde.

Haben Sie weitere Fragen, Wünsche oder Anregungen? Dann rufen Sie uns einfach an. Sie erreichen unsere Mitarbeiter vom Kundenservice vom Telekom Handy aus - in Deutschland kostenfrei - unter 2202 oder aus dem Festnetz unter 0180 330 2202*.

Някой може ли да каже след това собщение телефона отключен ли е или не? Дадох 80лв да ми отключат телефона в един сервиз, и не ми се рискува да го ресторна и да не заключи пак!

ponski

Цитат на: go7in - 16-11-2012, 22:40:31
Die Daten wurden NICHT erfolgreich übermittelt.
Ihr Gerät wurde bereits an Apple zur Entsperrung gemeldet.
Nachdem Apple Ihr iPhone freigeschaltet hat, gehen Sie bitte wie folgt vor:

До колкото разбирам от написаното (не твърдя, че разбирам добре немски), данните НЕ СА изпратени усешно, но пък от долния ред се казва, че оборудването е предадено на Епъл за отключване. :)

Нека някой обясни какво и как трябва да се направи, след като има хора, които са успели да си отключат телефоните.
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

fpyyh

Аз го получих това за едно 3g, не се отключи. За оригиналния айфон мисля, че няма отключване никакво, само с джейл/ънлок