Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 07:00:40

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 474
Total: 474

474 гости, 0 потребители

Problem s PIONEER DVD-RW DVR-K06

Започната от RELAXMASH, 23-02-2009, 22:17:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pitar

Защо се обезсърчаваш толкова бързо, компютрите понякога не работят и трябва да се бъзикат, също както при колите. При всички положения трябва да си поиграеш и ще изчистиш нещата. Направи си нов юзър и на него инсталирай програмата Disco /ще ти даде повече инфо по време на записа/, купи си презаписваем диск за пробите, за да не хвърляш пари на вятъра, после винаги можеш да го ползваш за важни неща. Изключи всякакви скриинсейвъри и въобще активните процеси сведи до минимум и не пипай мишката докато записваш. :) Ако пак имаш проблем просто преинсталирай системата и опитай да пишеш преди да си сложил "готините" програми, защото да можеш да записваш е важно. Казваш, че "Скоро си сложих 10.5 на Имака и мисля 4е оттам идва вси4ко." Явно преди това не си имал проблеми и може инсталацията да не е добра. Има и софтуери, които прецакват системата, затова ползвай такива, за които си сигурен, че работят добре.

RELAXMASH

мислех 4е ще има някои shortcut ,но уви маи наистина ще трябва да си инсталирам  ОС :( какво казваш за ДИСКО,имаш предвит 4е мога да записвам с него?


RELAXMASH

немога да се логна. трябва ми код,аз нямам такъв...

Becko

купи си външна записвачка и си записвай ...

Angelo

И аз имах проблем със записвачката. Не ми четеше някой DVD DL Отидох в Apple center Направиха няколко теста и казаха че някой дискове не се разбирали с някой записвачки. Аз им извадих оригиналния Leopard който си го купих от USA и не можа да го прочете. Тогава ми казаха че в тоя случй ще я сменят  ;D И сега съм с нова  :)   Така че ако ти е в гаранция върви до Apple Center.

RELAXMASH

реших проблема с един по4истващ диск  ;D писа4ката ми била прашна и проблема идва оттам.Благодаря много за съветите.Успех на вси4ки  ;)