Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 21:36:28

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 375
Total: 377

375 гости, 2 потребители
Константин, atanas_mil4ev

Apple Tv - има ли смисъл в бг

Започната от gadenku4isin, 14-12-2011, 14:45:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

aciddroller

пфу. надявах се да мога да си включа и кабелната да кажем :) то ако е за филми само...нищо ми не пречи да си включа и самият комп към тивито :)

faire

Kабели, разстояния, неудобство...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

seal

Имам няколко важни въпроса, свързани с Apple TV 2 :)

Как стои въпроса с плейването на Full HDTV филми? Всъщност кой декодира, Епъл ТВ-то или Мак-а/ПС-то, а епъл ТВ-то само строймва?
Ако Епъл ТВ-то декодира - смогва ли и с какво качество?

Другият въпрос е за аудиото... Имам качествена музика във .FLAC формат и ми е любопитно дали Епъл ТВ-то може да играе ролята на плеар, който от NAS сървър да чета и да пуска дистанционно към усилвател без да орязва... нещо? Защото бях чул/чел някъде нещо такова, но не си спомням подробностите...

fpyyh

успях да пусна за $13 на месец netflix ($5 за usa ip и $8 на месец) и в момента гледам, някои от кабелните им телевизии също работят, надявам се и nba да тръгне, когато сезонът започне.

самото appletv пуска май само 720p филми, така че 1080 няма как да станат. за аудиото нямам как да пробвам, има си оптичен изход и доколкото знам пуска 5.1 филми.

seal

Да, видях и аз в спецификациите, че е до 720p.
Надали би заменил един специализиран добър мултимедиен плеар, за непретенциозни неща Епъл ТВ-то става, но за добра и качествена картина, както и за добър звук се съмнявам. Хайде, за звука си има специализирани техники и не е болка за умиране, но добрият ХДТВ плей си е вече сериозен критерий...

gadenku4isin

Цитат на: fpyyh - 19-12-2011, 12:00:45
успях да пусна за $13 на месец netflix ($5 за usa ip и $8 на месец) и в момента гледам, някои от кабелните им телевизии също работят, надявам се и nba да тръгне, когато сезонът започне.

самото appletv пуска май само 720p филми, така че 1080 няма как да станат. за аудиото нямам как да пробвам, има си оптичен изход и доколкото знам пуска 5.1 филми.

Брат само да ми дойде устройството ще те помоля да ми разясниш как става това с netlix моля те пиши ми на е-майла ceo@ghettoproductions.eu как да се свържа с теб
туко що развел се с PC и сключил изгоден брак IMAC 27' inch quad-corei5

kmonev

бих ви посъветвал да видите

iXtreamer

Xtreamer Ultra

много по добри са от appletv
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/