Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

11-05-2024, 10:25:40

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 860
  • Latest: ftaletcnnb
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 419
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 388
Total: 388

388 гости, 0 потребители

Петиция до Apple Inc. за разширяване на хардуерната подръжка в Mountain Lion

Започната от lalanon, 26-07-2012, 11:50:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

lalanon

Приятели,

Току-що създох петиция и се надявам, че вие бихте я подписали - казва се: Ейпъл, моля позволете подръжката на по-стари модели Мак в Mountain Lion! (Apple, please enable support for older Macs in Mountain Lion!)

Този проблем е много важен за мен и се надявам, че заедно можем да направим нещо по въпроса! Ако подпишете петициятя и след това я споделите с други ваши приятели и познати, скоро ще съберем нужните 100 подписа и ще можем да поставим въпроса на вниманието на Apple Inc.

Кликнете тук, за да видите и подпишете петицията:
http://www.avaaz.org/en/petition/Apple_please_enable_support_for_older_Macs_in_Mountain_Lion/?launch

Тези кампнии винаги започват скромно, но с всеки следващ подпис набират инерция и сила - моля, помогнете като отделите минута да подпишете и разпространите петицията.

Благодаря ви много,
Иво

Wizi

Би ли споделил коя опция или съвкупност от такива, които фигурират само в 10.8 са така жизнено важни за теб?

Питам единствено от чисто любопитство! Нямам ни най-малката идея за конфликт.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

bluesky


iPeichiny

 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

angelvn

UI designer and developer

lalanon

Цитат на: Wizi - 26-07-2012, 13:12:07
Би ли споделил коя опция или съвкупност от такива, които фигурират само в 10.8 са така жизнено важни за теб?

Питам единствено от чисто любопитство! Нямам ни най-малката идея за конфликт.

Здравейте,

С удоволствие отговарям - всички! От по-добрата подръжка, през новата система за updates, GateKeeper, Messages, интеграцията на iCloud документи с декстопа и iOS устройствата до всяко подобрение и оптимизация в управлението на процесите, паметта и т.н. Както и заради чувството, че Ейпъл все още ме приемат като клиент, който заслужава внимание и се грижат за вложените от мен пари в техен хардуер и софтуер.

Още две неща:

1. Mountain Lion РАБОТИ на по-стари лаптопи и настолни компютри, просто не иска да се инсталира. Естествено, след малко игра с инсталатора на новата ОС (при това с финалната версия от AppStore) и една-две консултации с чичко Google, всички проблеми са преодоляни и ранния ми МакБоок 2008 си има OS X 10.8. Единственото, което трябваше да направя, беше да добавя на ръка драйвери за Intel X3100 чипсета - тях ги няма в дистибуцията - 32 битови са!

2. Операционната система е "медиатор"/"посредник" м/у приложния софтуер и потребителя. Поне така ми казваха в училище. Та не мога да си обясня, защо ОС ще отказва да се инсталира на лаптоп, на който Logic Pro и FinalCut работят нормално - да не би системата да изисква ПОВЕЧЕ ресурси от тези програми?...

Накрая - БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПОДПИСАЛИ ПЕТИЦИЯТА!

А за другите, които не вярват, че има смисъл в нея - все пак я подпишете и споделете с приятели и познати - дори да не успеем, ще сме се опитали... а и знае ли човек!

Благодаря,
Иво

thebrainless

епъл човече, епъл
не знам какво са се нучили половин България с това ейпъл
Stay hungry. Stay foolish.

bluesky


bluesky

55 посетители са ONLINE сега!

Гласувайте за Идеята на Колегата - дори да не Ви влиза в конкретния малък човешки план - БЪДЕТЕ СОЛИДАРНИ И ЕДИННИ!

До един час да видя Прогрес в гласуването - България ще е България само когато СТЕ солидарни с Идеите на Колегите Ви!

smile_g

iMac 27''
MacBook Pro 17" Unibody/2.8GHz/8GB/HDD500GB/
Magic Mouse 2
iPhone SE(2020) 64GB
Time Capsule 10TB
AirPort Express

ponski

ЦитатThanks for signing -- your name has been added and will be delivered to Apple Inc..

Въпреки, че имам известни съмнения, чисто от търговска гледна точка, понеже по този начин ще вдъхнат живот на старата техника, а това в никой случай не е изгодно както за тях, така и за всички по веригата, които разработват, изработват, сглабят и продават тяхна компютърна техника :) Пък дано да успеем :)
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

stenly


djbobbyd


jicata


AngelSlJunior

"Който, каквото и да ти говори - Знай, че винаги става дума за Пари!"

Похвално е начинанието ти с петицията!
Подкрепих и стискам палци....!!!