Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 07:20:14

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 485
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 364
Total: 364

364 гости, 0 потребители

MAC OS X Tiger

Започната от maculas, 10-07-2007, 14:53:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

maculas

Днес му инсталирах Лео, в началото ме нарадва, след първите 10 минути започна да ме изнервя и на 30 минута вече исках да хвърля лап-топа! iSight камерата не работи със Скайп, инсталацията на Adobe Design Premium премина успешно, но крака не тръгва, XAMPP и той прави проблеми, абе ужас.....софтуера който използвам най-много не работи както искам аз! Иначе всичко друго в ОС-ма си работи чудесно с малки забележки, но за сега тази бета НЕ става за работа! Чакам да се свали доброто старо тигърче!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

XXwolf

още нищо не си видял - много е не стабилен и блокира много често

maculas

Ако трябва да ти кажа честно, не искам и да виждам повече за да не се разочаровам, просто stick with the old tiger, simple as that, докато не излезе официалната версия казвам чао на Леопарда, утре може да го разгледам пак, докато се сваля тигъра! Относно UI-то още на презентацията не ми хареса Меню бар-а, стори ми се грозен и неподхождащ на фона на всичко друго! Нямам търпение да си вземе онзи приятел MacBook Pro-то, за да стане вечно мой, лап-топа! :)
Между другото Тигъра с 2GB Ram и 2GHz C2D върви доста добре :) Слабо звено-видеокартата!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

XXwolf

ами аз съм сложил лео на външен диск и го пускам само от време на време за изследване :)

maculas

Един интересен факт! Днес когато ни докараха буук-а в магазина първо изтръпнах при гледката и докосването, по-късно когато дойде колегата ми, който е изцяло против Апъл, и който отрича всичко което Апъл правят, при гледката му омекнаха колената и от устата му изезе думизката тоя МакБокЛук е много добър и нищо повече не отрони ,освен че повтори изречението няколко пъти и накрая на деня добави, че чак го е яд че Апъл са го направили :D Всеки клиент който влизаше в магазина ( и особено женската част) искаха да си имат един такъв вкъщи :) Направо хората онемяваха, не бях и предполагал че този Macbook има такова голямо физическо и духовно въздействие! :)
Амин!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

XXwolf

e, това е само част от добавената стойност (added value) от това да притежаваш истински Мас 8)