Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 17:03:44

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 651
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 482
Total: 483

482 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Официално - Samsung not as cool as Apple

Започната от fpyyh, 10-07-2012, 12:31:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Metal

Ти да видиш, iPhone 5 e с двуядрен А6 (ARM Cortex A15).
Какво разочарование за Zeldir  ;) (много съм любопитен за производителността в сравниние с 4 ядрените андроиди)

Добрата новина за мен е, че стария ми 3GS ще работи с iOS 6.

k0k0

#31
Не знам, но ми беше много смешно как говорят в представянето. - Ние трябваше.... трябваше да погледнем отвъд... той е толкова удобен.....


По дяволите дизайна е същия, а телефона е просто малко по-височък.

http://9gag.com/gag/5349639

И се пръснах от смях с това LTE - та това е шибано 4G, те откриха топлата вода... А и отделно не поддържа 2 от най-популярните европейски честоти.  ;D

Тия дето приказват клипчето изприказват една камара приказки, а всъщност нищо съществено не казват, само обикновеният човек да охка и ахка след тях и като покажат как е шлифован с диамантчета и той вече се е насрал от кеф при чуването на думата диамант.


А за хората дето вярват в

ЦитатМАГИЯТА...

Вие да не сте в секта бе!?
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

brad pit

Ехе, тоя телефон трябваше да кръстят 4SL :o


fpyyh

Доста глупаво е последното клипче, поне да бяха направили много дълъг телефона или нещо подобно, а не да говорят "смешни" неща за магнезиеви кирки

dada_

Цитат на: fpyyh - 13-09-2012, 12:35:49
Доста глупаво е последното клипче, поне да бяха направили много дълъг телефона или нещо подобно, а не да говорят "смешни" неща за магнезиеви кирки
Не знам глупаво ли е, или е самата истина. Клипчето е снимано преди да излезе клипа и самият  iPhone 5, и е нямало как да знаят, че основната разлика ще е в дължината на телефона  ;D  А не както в клипа идващ от apple да ти казват цитирам:
"Той е с променен цялостен дизайн."
Къде го видяхте това? Не казвам, че е грозен наистина ми харесва дизайна, но си е същия.
И в заключение, моля гледай двата клипа пак и кажи, кое е по-глупаво от apple да си казват те клиентите ни са бунаци, дай да им пуснем едно клипче, в което да ги излъжем някакви неща, а ще си ни вярват. Или този горния клип който съм постнал, в който само заслепен фен на apple не може или по-скоро не иска да види, че му казват истината, само истината и нищо друго освен истината.

pravdo

Клипът е супер тъп. Създаден от хора без фантазия, каквито са повечето критици на Епъл. Преди години, едни зевзеци отвъд океана бяха направили клипче за iFork. Това беше забавно.
Жалко е, че хора които се пишат фенове на Епъл и Джобс считат, че "дизайн" означава "как изглеждат нещата".
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

dada_

#37
Цитат на: pravdo - 13-09-2012, 14:08:54
Клипът е супер тъп. Създаден от хора без фантазия, каквито са повечето критици на Епъл. Преди години, едни зевзеци отвъд океана бяха направили клипче за iFork. Това беше забавно.
Жалко е, че хора които се пишат фенове на Епъл и Джобс считат, че "дизайн" означава "как изглеждат нещата".
дизайн - Художествено проектиране и оформяне на различни изделия с оглед на повишаване на естетическата им стойност.
синоними на дизайн - проект, план, скица, чертеж

Прав си абсолютно е възможно да са имали коренно различен проект за новият айФон - и той явно е бил с разминаващи се редове и няколко коригиране стойности в размерите на изработваното устройство. И като резултат на това се получил един уникален продукт, но няма как все пак плана за изработването е бил коренно различен.


П.П. О моля не ме карайте да си цитирам сам постовете. Поне ги изчитайте докрай.
Цитат на: dada_ - 13-09-2012, 13:25:53
Или този горния клип който съм постнал, в който само заслепен фен на apple не може или по-скоро не иска да види, че му казват истината, само истината и нищо друго освен истината.

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

Морт

Само не разбирам, орева се света как били със супер малък дисплей, незнам си кво си. Пуснаха по-големия екран, дето бил едва ли не желание номер 1 и всеки почна да пуска картинки с триметрови iPhone 7000. Айде стига вече... Що някой не взе да пусне една картинка с SGS8 голям колкото маса за тенис?!
.fr

dada_

Цитат на: Морт - 13-09-2012, 14:49:41
Само не разбирам, орева се света как били със супер малък дисплей, незнам си кво си. Пуснаха по-големия екран, дето бил едва ли не желание номер 1 и всеки почна да пуска картинки с триметрови iPhone 7000. Айде стига вече... Що някой не взе да пусне една картинка с SGS8 голям колкото маса за тенис?!
Снимките ги напускаха, понеже се вдигна страшен шум още доста преди да излезе айФон-а, че щял да размаже конкурентите, а то какво се оказа само един по-голям дисплей. Докато при самсунг с всеки следващ модел идват по-добър хардуер. Иначе лично на мен са ми много големи и сегашните 4,7 инча флагмани на самсунг и хтц. И си прав, че ако продължават така скоро ще трябва раница за телефона.

arnold

Е нали е с А6 процесор, LTE, по-добра камера... Това не е ли за теб по-добър хардуер?
Real Mac mini

dada_

Цитат на: arnold - 13-09-2012, 15:43:34
Е нали е с А6 процесор, LTE, по-добра камера... Това не е ли за теб по-добър хардуер?

Е нали съм айФон хейтър опитах се да ги пропусна, и се надявах никой да не забележи, но уви.  8)

k0k0

#43
Цитат на: arnold - 13-09-2012, 15:43:34
Е нали е с А6 процесор, LTE, по-добра камера... Това не е ли за теб по-добър хардуер?

Сравни го с 4 ядрените които са на пазара, камерата на PureView и това LTE, не ми го споменавайте, не е нищо ново.
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

thebrainless

#44
Хайде стига с този Самсунг - грозен, голям, ПЛАСТМАСОВ!!!, с андроид, преките ми впечатления - пълен боклук. И аз имам Самсунг - прахoсмукачка, с това се и приключва.
Снимката е забавна, не виждам какъв е проблема, хайде малко по-леко да гледаме на живота.
Новия телефон не е лош, но не вярвам да сменя 4S с него, и този ми върви мазно, бързо и тн., не виждам какво би се променило в скоростта което да забележа, а да и снима по-добре от повечето сапунерки. Предполагам, отново ще има рекордни продажби.
За съжаление, мен повече ме вълнува какво става с уъркстейшъните, а там нещата отиват на доизживяване и умирачка...
Stay hungry. Stay foolish.