Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 13:22:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 526
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 448
Total: 448

448 гости, 0 потребители

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

delmar

+ за maini4ka. безпроблемна комуникация, абсолютно точен. всичко си е изправно. благодаря.

fpyyh


polymax

-
ЦитатСамо със зарядно и съответните кабели; без кутии и т.н.
- така и не разбрах какви са тези кабели
-
ЦитатЛаптопа е много запазен, няма следи от употреба с инсталирани на него много програми
- всъщност навсякъде има следи от употреба , освен по монитора и клавиатурата , нямаше и една инсталирана програма + даже и някаква свободна от апп сторе...
-
ЦитатИзползван е предимно като desk top в къщи
-не знам ,как го е използвал като деск топ
,но машината има сериозни външни белези , както от долната страна на мака , а също и някакви петна по капакът за които ми обясни ,че се е опитал да ги махне,но е станало още по-зле
На другия ден след като видях машината му се обадих и след като му казах , че е написал неща които не са напълно верни за предмета ,който продава му предложих с тия пари ( 1500 лева ) за който се бяхме разбрали да купя някаква чантичка или нещо което да обгърне машинката ,та поне да не се виждат тия "белези", а останалите да са за него , но той ми отказа твърдо  
Както и да е взех го , защото screenа наистина е в перфектно състояние , но все още не знам как стоят нещата с батерията и останалите хардуерни компоненти , освен това в момента зарядното ми прави проблеми , което ме навежда на мисълта , че тоя лаптоп си е ползван доста... и в момента се надявам поне да не го е натоварвал много ...
както и да пазарил съм доста неща от интернет ,за сега на по-некоректен продавач не бях попадал... :(
http://www.apple-bg.com/index.php?topic=12784.0

lian

+ Като продавач на kamen.tenchev изключително точен и коректен продавач.

Lacho

и един + за vict1mize като купувач, перфектна комуникация!
MacBook Air 13" i5 1.6Ghz 4Gb 128 Gb 
MacBook Air 13"M1 8Gb 256Gb
iPhone 12 64 Gb
Apple TV 2 and 3 gen
www.metrometal.bg
www.metropilot.bg

vict1mize

+ на Lacho като продавач . Бърз и точен .
MBP 17" mid 2009
8gb RAM ; Hitachi 500gb HDD; OWC 120gb SSD

Lacho

един голям "- МИНУС" на колегата Bluered като продавач. Той си знае защо. При нужда мога да дам подробности.
MacBook Air 13" i5 1.6Ghz 4Gb 128 Gb 
MacBook Air 13"M1 8Gb 256Gb
iPhone 12 64 Gb
Apple TV 2 and 3 gen
www.metrometal.bg
www.metropilot.bg

shrekky

Един + за rakshas от Шумен, много точен и коректен купувач.

Metal


  - минус за konak61 като продавач

Продаде ми iPhone 4 със сменен дисплей. Той твърди че не знае и не е забелязал проблем, говорихме няколко пъти и той се извини,но това не е оправдание за фрапиращия случай.

Дисплея е сменен много не професионално, с евтино менте с огъващо се стъкло(пластмаса всъщност). При натиск с пръст върху екрана се получава лека сянка по матрицата, а тъчскриина спира да работи частично или напълно(ако се натисне горе при камерата).
Отворихме го за да сменим екрана и се натъкнахме на още проблеми, задния капак също менте, корпуса изкривен леко, камерата се държеше на магия.  Огромен кабел свързваше wifi антената, вижте сами тук и това.

Сам съм си виновен, че не забелязах проблема при огледа в еконт. Телефона беше в твърд протектор и имаше защитно фолио от двете страни, това ме заблуди. Не обърнах внимание на сянката под пръста ми докато се опитвах да извадя телефона от калъфа.  Исках да помогна на приятел при избора на телефон, а му направих мечешка услуга.

dcc

Един дебел - минус за daniel,който ми обеща Hitachi 250GB,но не го изпрати,а на следващия ден когато куриера се забави,влязох и прочетох следното:
Цитат на: daniel - 27-01-2012, 12:00:18
за съжаление няма да изпратя диска, защото го бутнаха от бюрото  >:( и падна кофти на плочките... :(

Тъй като имам същият развален,и се опитвам да извлека инфото от него му предложих да го закупя в състоянието което е,но дори не ми бе отговорено!


 MacBook Air 13" i5 1.3Ghz / 4GB / 128 SSD / OS X 10.13.6

daniel

Пиши 3 минуса ако искаш. Един път ти казах, че е счупен и го дадох на мой приятел... 10 пъти едно и също не възнамерявам да си пиша. Продавах цял/здрав диск, нещата се промениха и готово. Нито съм те връзвал нито нищо! Айде със здраве!
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

dcc

Цитат на: daniel - 14-02-2012, 21:14:24
Пиши 3 минуса ако искаш. Един път ти казах, че е счупен и го дадох на мой приятел... 10 пъти едно и също не възнамерявам да си пиша......Айде със здраве!

Aa не,аз един пиша,а от тона ти всеки може да си направи извода дали да комуникира с теб занапред!
 MacBook Air 13" i5 1.3Ghz / 4GB / 128 SSD / OS X 10.13.6

dcc

Цитат на: dcc - 14-02-2012, 23:51:03
Цитат на: daniel - 14-02-2012, 21:14:24
Пиши 3 минуса ако искаш. Един път ти казах, че е счупен и го дадох на мой приятел... 10 пъти едно и също не възнамерявам да си пиша......Айде със здраве!

Aa не,аз един пиша,а от тона ти всеки може да си направи извода дали да комуникира с теб занапред! Бтв пожелавам ти някога да си прехвърлиш информацията от над 100ГБ,и купувача да му "счупят диска" точно на следващият ден,за да разбереш какво е чувстовото,и да ти каже "Айде със здраве", "колега" !
 MacBook Air 13" i5 1.3Ghz / 4GB / 128 SSD / OS X 10.13.6

daniel

Не виждам защо ме хейтваш, при положение, че нито съм те набутал, нито съм те прецакал или вързал! Бях достатъчно коректен да ти кажа, че има проблеми! На всеки може да се случи, не съм подписвал договор за изключителни права за работа с теб!
Благодаря за леката "клетва" да ми се случи й на мен!
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

0pl0pl

+1 и за vanhel.
Всичко е точно както е казал. Работи бързо и експресно.