Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 06:36:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 516
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 452
Total: 452

452 гости, 0 потребители

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

aduritz

+1 за julss като продавач (magic mouse). коректен и точен!

thebrainless

+1 за julss като продавач, отново казвам - супер точен човек
Stay hungry. Stay foolish.

bucanero

+2 за julss като продавач. Преди време взех един макбоок бял, сега и magic mouse. Много коректен и точен. Винаги много добро и реално описание на продаваните стоки.

velin

-1 за Rossen като продавач.

Харесал си бях ей това мини:

http://www.apple-bg.com/forums/index.php?topic=9572.0

И след комуникация на лични съобщения в която се разбрахме с продавача че след няколко дни съм в софия, за да го видя и закупя (ако е ОК), Rossen намали цената с още 10 лв, и явно го е продал на някой, който вече го е харесал на тази цена, един ден преди моето разхождане до София.

Rossen

#184
Не съм имал ангажимент да запазвам компютъра, просто се продава от доста време и го продадох на първия човек който каза че идва да го купи. И не съм се регистрирал в форума с цел да продавам или купувам нещо тъй че не съм търговец.
Apple iPhone 6 16GB Space Gray
Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular 16GB
Apple MacBook Pro 13 Retina Display, Dual-Core i5 2.7GHz, 8GB, 128GB SSD, Intel Iris 6100 (mod.2015)

Lacho

MacBook Air 13" i5 1.6Ghz 4Gb 128 Gb 
MacBook Air 13"M1 8Gb 256Gb
iPhone 12 64 Gb
Apple TV 2 and 3 gen
www.metrometal.bg
www.metropilot.bg

fpyyh


thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

freesoul

Retina MacBook Pro with an Iris

lloegar

+1 за usx като продавач
+1 за arnold също като продавач

uomoto


rosin


prOMiNd

Цитат на: rosin - 16-11-2010, 21:58:21
- za usx kato prodavach
http://www.apple-bg.com/forums/index.php?topic=9509.0
Приятелю...прочети обявата на продавача преди да постваш.
Продавача го познавам лично и аз ти гарантирам, че е точвн.
Това, че е отказал да ти продаде стока не го прави некоректен продавач, а просто недоверчив към хора, които имат едва 2 поста в целия форум и не са от Русе...
Този - ще бъде написан на теб, като евентуален купувач, защото не четеш преди да пишеш!
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

usx

Цитат на: rosin - 16-11-2010, 21:58:21
- za usx kato prodavach

Уважаеми колега, моля да обърнете внимание на следното в обявата: "за хора, които има положителни отзиви във форума, може и по куриер"

Нямате нито един положителен отзив във форума, нямате и едно мнение, и в същото време поставяте въпроси "Можеш ли да го пратиш до Хасково, можеш ли да го пратиш до Велико Търново, и с еконт"

Както вече Ви обясних, не желая да поемам риска от върната или подменена стока.

Нека не забравяме, че това, че съм публикувал обява, не ме задължава да продам устройството на всеки, който желае да го купи!

Всеки продавач има ПРАВОТО да продаде стоката, но ПРАВО не означава ЗАДЪЛЖЕНИЕ! Тъй като имам съмнения относно сериозността на колегата, като купувач се възползвам от ПРАВОТО си като собственик на СТОКАТА, да не я продавам на него!

rosin

#194
Цитат на: prOMiNd - 16-11-2010, 22:28:50
Цитат на: rosin - 16-11-2010, 21:58:21
- za usx kato prodavach
...
Като е толкова сериозен, защо според Вас като попитах с кой куриер ще ми бъде пратен Ipoda евентуално дори не знаеше, това за мен не е сериозност. Имам опит с доста от куриерите в България и явно си имам едно наум, а той казваше че щом има опция "отвори преди да платиш" няма значение, е за мен има, затова и големите онлайн магазини за пример musicworld.bg можеш да избираш между няколко куриера, защото затова са много да може да избираш и този избор е на клиента, не на продавача. Това да ми го прати и да го сменя цитирам с "парче тухла"  ме обижда и е несериозно, пращали са ми стоки с наложен платеж и опция отвори преди да платиш и самото отваряне става пред човека който ти доставя стоката и такова заменяне за мен е невъзможно. И да стане, което пак казвам според мен няма как, куриера има достатъчно лични данни, че да може полицията лесно да те издири... Ако искате мога да помоля многото онлайн магазини със които съм работил(най вече musicworld.bg който е най-големия онлайн магазин за музикална техника в България от нивото на немския thomann.de, там имам около 5 поръчки и могат да Ви напишат що за купувач съм)както и доста други сайтове могат да ви потвърдят, както и хора от други форуми, като един от тях дори се съгласи да ми прати едно нещо в едно доста отдалечено и малко населено място и всичко беше наред и не подходи с несериозност към мен. Това че нямам отзиви не означава, че не съм сериозен, просто  няма какво да напиша в този форум, предпочитам да чета и да се уча, вместо да пиша глупости. Писах на човека с ясната престава а купя iPoda ама явно не бях взет насериозно, жалко, оферти има доста дори и на по-добри цени още лятото преди излизането на iPod 4 имаше оферти на цени около 270лв за нерапечатван iPod с гаранция, сега са паднали още.


Поздрави и със здраве !