Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 09:14:11

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 516
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 454
Total: 454

454 гости, 0 потребители

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pichaga933

pravdo

+1 като продавач

+1 като клиент

много точен и коректен!!!
MSi VR601 Laptop 2GB Ram, IntelX3100Video Upgrade with: Apple Combo CD, Intel T7100 Procesor, 160GB Hdd Sata, MAC OS 10.X.X(I change it repeadetly)

yamahadrums

  yovet0

  +1 като продавач. Много коректен.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

yovet0

#122
yamahadrums +

Удоволствие е да се работи с хора като него. Много точен купувач, всичко мина без излишни пазарлъци.
MacBook Air 1.6 GHz 2 GB RAM 64GB SSD Snow Leopard

deezel

+ за bitte като продавач. Изключително коректен, пълен комплект на букчето, страхотна цена. Де да бяха всички продавачи като него.
Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

rhino92

огромен + за kamen.tenchev като продавач. супер коректен и точен човек. дори пое доставката  ;) ;)

fpyyh

плюс за maculas като продавач, мониторът радва баща ми

alexyk

#126
- минус като продавач за ето този Ludmil G Dimitrov - http://www.apple-bg.com/forums/index.php?action=profile;u=19198, skype му е lussos4646, телефон 0895 634 501. Когато купувах от него дойде с някакво Porsche Cayenne  джип. Тогава във форума той беше с друг ник - нещо подобно на скайпа, до колкото помня - lussos - но ги няма вече постовете от тогава.


По подробно:
Януари месец 2009та от него купих Macbook Pro 15", от ранните 2008ма (Penryn), но с допълнитена рам памет - общо 4GB, процесор 2.5Ghz. Даде ми го с гаранция - която беше един документ с печат, дата и подпис от ББС (не беше попълнена информация за купувача). На 10ти февруари 2010 си дадох за смяна (гаранционно) батерията в Creative Center, обаче от ББС им я върнали, че няма фактура. Търсих въпросния Людмил по скайп (бяхме си ги разменили) и по телефона, за да ми даде фактура, защото от ББС поне разбрах, че все пак е купуван от името на някаква фирма "А Клуб Нетуърк". Людмил се криеше от мен - дълго време не ми отговаряше в skype и телефонът му все беше изключен (а може да ме е блокирал) - единственото което получих като отговор от Людмил бе чак сега (2.03.2010) в skype - беше написал "[02.03.10 19:02:53] Ludmil Dimitrov: ne moga da ti pomogna ne rabota veche tam
[02.03.10 19:03:01] Ludmil Dimitrov: ne mi pishi poveche"
и получих системно skype  съобщение, от което съдя че ме е блокирал.

Вярно е, че рискувах - взех без касов бон/фактура, но много исках да го взема и си знаех, че може да има проблем :) (можете да го видите и в друг мой пост :), този "риск"), но все пак той тогава ми даде и скайп и аз му пратих един забравен файл от компютъра. Все пак виждам нещо хубаво в това - вижда се какъв е продавачът. За това давам максимално информация и ще допълня, че не е задължително Людмил занапред ако продава да е с лошо качество, просто за мен той прояви лошо отношение (което наскоро видях и в негов пост във форума) - даде ми гаранция, която остана на думи и един неважащ документ.

Цената му беше 2950лв януари 2009та. Дефектите на компютъра, бяха до сега малки - DVDто прецакваше записа върху DVD - купих си почистващо DVD - преди запис почиствам и в повечето случаи всичко е ок, имах проблем с видео картата - смениха цялото дъно (LogicBoard) по програмата на Apple - безплатно. Първият истински проблем дойде с батерията - без значение колко е заредена ако не е на ток компютърът просто се самоизгася (на 90% или 70% батерия за пример), touchpad-a и мишката спират да работят от време на време на случаен принцип (random trackpad/mouse freezes - има много писано по въпроса из форумите на apple и др.). Това са двата дефекта, които ме тормозят - батерията още е в сервиза, така че сигурно ще си купя нова... задругото ще видим.

Пожелавам на всички успех с покупките и продажбите!

prOMiNd

Цитат на: alexyk - 02-03-2010, 20:52:17
- минус като продавач за ето този Ludmil G Dimitrov - http://www.apple-bg.com/forums/index.php?action=profile;u=19198, skype му е lussos4646, телефон 0895 634 501. Когато купувах от него дойде с някакво Porshe Carrera от джиповете. Тогава във форума той беше с друг ник - нещо подобно на скайпа, до колкото помня - lussos - но ги няма вече постовете от тогава.


По подробно:
Януари месец 2009та от него купих Macbook Pro 15", от ранните 2008ма (Penryn), но с допълнитена рам памет - общо 4GB, процесор 2.5Ghz. Даде ми го с гаранция - която беше един документ с печат, дата и подпис от ББС (не беше попълнена информация за купувача). На 10ти февруари 2010 си дадох за смяна (гаранционно) батерията в Creative Center, обаче от ББС им я върнали, че няма фактура. Търсих въпросния Людмил по скайп (бяхме си ги разменили) и по телефона, за да ми даде фактура, защото от ББС поне разбрах, че все пак е купуван от името на някаква фирма "А Клуб Нетуърк". Людмил се криеше от мен - дълго време не ми отговаряше в skype и телефонът му все беше изключен (а може да ме е блокирал) - единственото което получих като отговор от Людмил бе чак сега (2.03.2010) в skype - беше написал "[02.03.10 19:02:53] Ludmil Dimitrov: ne moga da ti pomogna ne rabota veche tam
[02.03.10 19:03:01] Ludmil Dimitrov: ne mi pishi poveche"
и получих системно skype  съобщение, от което съдя че ме е блокирал.

Вярно е, че рискувах - взех без касов бон/фактура, но много исках да го взема и си знаех, че може да има проблем :) (можете да го видите и в друг мой пост :), този "риск"), но все пак той тогава ми даде и скайп и аз му пратих един забравен файл от компютъра. Все пак виждам нещо хубаво в това - вижда се какъв е продавачът. За това давам максимално информация и ще допълня, че не е задължително Людмил занапред ако продава да е с лошо качество, просто за мен той прояви лошо отношение (което наскоро видях и в негов пост във форума) - даде ми гаранция, която остана на думи и един неважащ документ.

Цената му беше 2950лв януари 2009та. Дефектите на компютъра, бяха до сега малки - DVDто прецакваше записа върху DVD - купих си почистващо DVD - преди запис почиствам и в повечето случаи всичко е ок, имах проблем с видео картата - смениха цялото дъно (LogicBoard) по програмата на Apple - безплатно. Първият истински проблем дойде с батерията - без значение колко е заредена ако не е на ток компютърът просто се самоизгася (на 90% или 70% батерия за пример), touchpad-a и мишката спират да работят от време на време на случаен принцип (random trackpad/mouse freezes - има много писано по въпроса из форумите на apple и др.). Това са двата дефекта, които ме тормозят - батерията още е в сервиза, така че сигурно ще си купя нова... задругото ще видим.

Пожелавам на всички успех с покупките и продажбите!
1. Това са дефекти, които са знайни за тоя модел.
2. Фактурата няма да е на твое име така или иначе и пак няма да я признаят.
3. Ако лаптопът е действително още в гаранция не виждам защо ще се правят на ударени от ББС за фактура, при положение, че имаш гаранционната карта - ако все още държат на фактура кажи им да ти издадат дубликат, понеже твоята си я загубил...
4. Другия път гледай внимателно като купуваш и чети повече :)
5. Искрено съжалявам за неволите ти.
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

MacTelL

Никога повече през живота си няма да купувам МАК от български магазин... Особено от Креатив Център в София така май се казваха, на ул. "Светослав Тертер" се намират, даже и за почистване не бих си занесъл там мак-а..

prOMiNd

Не са виновни работниците там, а работодателите, защото не им дават достатъчно пари и очакват от тях чудеса.
Не че искам да те разочаровам, но почти навсякъде по света сервизите си приличат, просто в България сме свикнали всичко да ни е евтино и стабилно и при отговор от страна на сервиза "Трябва да се смени еди си кое нещо и ще струва еди си колко пари", клиентът почва да търси заобиколни пътища, за да спести тия пари и накрая плюе сервиза, ако случайно мине с по-малко или ако не стане - пак го плюе щото му е искал много пари.
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

nickeu

+ за vtodorov като продавач.продаде ми ipod touch на много добра цена.ipod-a си работи.всичко му е ок.доволен съм.

pravdo

Един голям + за "julss"
Точен, коректен и с много добре пазена стока.

поздрави,
правдо
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bodam

И от мен един огромен "+1" като продавач,за колегата Nistel.Изключително любезен,точен и коректен ,на всичики задавани от мен въпроси отговори много бързо и изчерпателно,с добавени актуални и качествени снимки от който лесно може да се добие много ясна представа за предлаганата в момента стока.Отлично отношение към купувачите.

julss

Още един плюс за Nistel, много коректен продавач  ;)

godo

Mac only