Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 10:26:50

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 526
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 428
Total: 429

428 гости, 1 потребител
jicall

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Adamov

+1 за колегата AlMlad. Точно с 2 ЛС-та се разбрахме. Всичко в пратката беше чудесно.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

msh

+ за klazarov като продавач, разбрахме се за 1мин.(бърза и лесна комуникация) Всичко е точно. Препоръчвам!
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

klazarov

+ за m4sh покупко-продажба за 5 мин. КОРЕКТЕН е!

G3

+1 за колегата Ponski. Много коректен!
най-добрият приятел на човека е MACа...!

dubby

+m4as като продавач. това бе първият ми мак и може да си представите, че имах много въпроси и чудения. Той бе много търпелив, чухме се поне 15 пъти и в нито един момент не показа отегчение или раздразване дори напротив запалено ми обясняваше подробности за закупения лаптоп дори и след като сделката вече бе осъществена. Мерси !

dubby


ника е m4sh !

Цитат на: dubby - 25-07-2013, 10:24:32
+m4as като продавач. това бе първият ми мак и може да си представите, че имах много въпроси и чудения. Той бе много търпелив, чухме се поне 15 пъти и в нито един момент не показа отегчение или раздразване дори напротив запалено ми обясняваше подробности за закупения лаптоп дори и след като сделката вече бе осъществена. Мерси !

msh

+ за dubby като купувач, удоволствие е да се работи с такива купувачи. Още много по 15 да ми се обадиш винаги съм насреща :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

VeskoA

+ за teodorteo Чудесен продавач. Положително настроен, усмихнат готов да помогне със съвет и да отговаря изчерпателно на всеки въпрос от страна на купувача :)

wess-music

+ за  UOMOTO от Карнобат.
Купих от него китайско зарядно за МАК бук про 2009.
Беше много експедитивен с изпращането, зашото бях на голям зор. Благодаря му.

teodorteo

+ за VeskoA.
Много коректен и приятен за комуникация!

skipper

+ teodorteo

MacBook Pro

with
15 inch Retina Display
2.8 GHz - quad-core Intel Core i7
16GB of 1600MHz DDR3L on board memory
512 flash storage

и какво ли още не

е вече собственост на Кинетик студио (http://www.kineticbg.com/)

Изключително благодарим на teodorteo, който ни помогна изключително в целия процес - от избора до доставката. Нямаше и ден забава от договореното и всичко мина безпроблемно.

bboyg

Един голям + за Nistel като коректен и точен търговец. Препоръчвам! :) :) :)

Nistel

+ и за bboyg като купувач - отлична комуникация и много точен.
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

malkia


msh

+ за yordanoff като купувач, за 3-ти път осъществяваме сделка и всичко е много лесно и бързо. Истинско удоволствие е да се работи с него, рядко се срещат такива :)))))
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)