Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 13:53:23

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 496
Total: 496

496 гости, 0 потребители

Apple Event 10 септември

Започната от GPower, 03-09-2013, 20:54:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

GPower



След като колегите от The Verge се изпуснаха, Apple официално обяви, че събитие на 10 септември ще има. Днес компанията изпрати покани към медиите, в които се казва, че ще ни "осветлят деня".

Събитието ще се състои в корпоративните сгради в Купертино, Калифорния. Въпреки, че в поканата не пише, че ще видим новия iPhone, посланието за "осветляването" вероятно намеква за цветните iPhone 5C, които се очаква да бъдат показани.

Според слуховете, iPhone 5S ще се предлага в черно, бяло, сиво и цвят "шампанско", а iPhone 5C ще пристигне в бяло, зелено, червено, синьо, розово и може би още.

В поканата балончетата са жълти, зелени, оранжеви, бели, червени, розови, сини и лилави.

Източник: SmartNews
Home-Plast.com - Потопете се в море от стил и уют.

ValDenev

Чакам с нетърпение представянето на новата Mac OS X изобщо няма да се замисля за цената на новата ОС от толкова време я чакам.
MacMini M2
MacBook Air M1 2020
iPаd Pro 2020
iPhone 14 Pro
Time Machine back up - Synology DS1621+
Apple Watch 6 replacement - Garmin Fenix 7X

carrot

Чакам с нетърпение ios 7 най-вече, донякъде ми е интересен и OSX Mavericks. iphone 5S не ми представлява особен интерес, темата толкова се преекспонира, че общо взето почти всичко е известно. Iphone 5C пък смятам, че е голяма грешка, така че изобщо не го приемам насериозно.
От продуктите най-интересно ми е какво ще бъде бъдещето на ipad - какво ще предложи ipad 5 и дали ще се представи такова устройство на 10/09.
AppleTV ще бъде ъпгрейднато сигурно, надяваме се следващата версия да предложи възможност за инсталиране на приложения, което определено ще раздвижи платформата.
От компютърния хардуер най-вероятно ще видим MBP ъпгрейднати с новите интелски процесори, което ще рече доста съществено подобрение на живота на батерията.
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

xezes

Аз също нямам търпение за новия Mac OS X. Другите неща слабо ме вълнуват.
MacBook Pro 13 Late 2011 - 16GB RAM 1333MHz, 500HDD@7200rpm - Mac OS X 10.9.4
iPhone 4 White Neverlocked - Stock Firmware - iOS latest 7

iPhonecheto

Аз спрях да чета разни концепции и изтичания на информация от епъл за предстоящия евент, така че не знам много много какво ще представят. Искам да почувствам изненада и най-вече да разбера дали ще представят нещо, което да събуди wow-ефект поне у мен. Ще бъде интересно събитието на 10-ти, така че няма да го пропусна.
П.С в колко часа българско време ще е събитието?
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Wizi

Предполагам от 20ч както обикновено  ::)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

thebrainless

И както обикновенно, ще го гледам сутринта на сайта им с хубаво качество.
Да вземат да пускат чушкопека, че годината свърши, а скоро трябва да пазарим.  Видяхме как изглежда пластмасовия телефон, какви цветове е, видяхме айфон 5S с двойния лед. Единственото, за което не се чува нищо и още не сме видяли лиик е часовника им, може би няма да бъде представен сега.
Stay hungry. Stay foolish.

faire

Говори се и за ъпдейт на Епъл ТВ..
Според мен по-евтиният вариант на iphone, ще го пуснат само в Китай. Неслучайно насрочиха отделно събитие в Пекин веднага на следващия ден - 11.09. Явно осъзнават, че е огромен пазар (по-голям дори от американския) и трябва да отвърнат на удара на евтините андроиди там.
Интересно ми е обаче какво толкова ще подобрят в 5S. Двойна лед-шит светкавица и по-бърз процесор ако си мислят, че ще е достатъчно.. Камерата не знам накъде повече може да върви, освен в мегапикселите нагоре, което донякъде ще е полезно, но не и sell-point. В предишните модели винаги има някакво софтуерно преимущество - я сири, я панорама.. Но сега не виждам какво ще е то, след като нищо в бетите на ios7 не говори за някоя недостъпна или скрита функционалност. Дано подобрят батерията поне. От доста време стоят на тия 1400 мах..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

carrot

Май няма да има ново appletv, ще има само софтуерен ъпдейт. Няма да има нови макове, защото маверикс ще излезе чак в края на октомври, няма да има ipad, защото ios 7 за ipad ще се забави няколко седмици и най-вероятно ще го видим през октомври също. На този ивент общо взето май няма да има нищо, по-важноте неща изобщо няма да ги видим сега...само един айфон със сензор за пръстов отпечатък.
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

Henshiro

Някой да има линк за live stream :)


carrot

Няма видео наживо.
Аз лично съм много разочарован, че Apple решиха да направят пластмасов телефон. Сигурен съм, че Стийв Джобс никога не би постъпил така... Компанията от ден на ден се превръща в поредния производител на телефон...
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

Ananke

Аз го зяпам тук. Има към 30мин закъснение :)

angelvn

iPhone 5S - наистина впечатляващ телефон!
С подобрения на камерата при снимки и видео. Забравяте за PassCode-a (който ми вади нервичкие вече 2 години) благодарение на сензора за пръстови отпечатъци.
По-мощен хардуер.
Според мен 5S би бил един чудесен ъпгрейд от 4S.

Но...аз си се движа с чистите серии (4, 5, ...така че ще изчакам до догодина).

5C според мен пък е предназначен за хора, които още не са притежавали устройството. Цената му без договор хич няма да е малка - около 540$.

iOS7 - излиза след малко повече от седмица - на 18ти. :)
5C може да бъде pre-ordered след 20ти септ. от Щатите, Германия, и от останалите страни от краткия първоначален списък, който сме свикнали да гледаме (в който нашата държава не присъства).
UI designer and developer

carrot

Iphone 5 c струва 599 евро отключен. И това ако е бюджетен телефон... Какъв е смисъла, можеш да дадеш 100 евро отгоре и да си вземеш най-доброто, вместо 599 за миналогодшния модел, маскиран с евтина пластмаса и цветна шаренийка?
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

Henshiro

благодаря колега. точно то това забавяне имах нужда