Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 13:53:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 505
Total: 505

505 гости, 0 потребители

Премиерата на филма за Стив Джобс с Аштън Къчър ще е на 16 август

Започната от msh, 18-06-2013, 22:26:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

msh

Филмът за Стив Джоб с Аштън Къчър в главната роля трябваше да дебютира на 27 януари тази година, но това не се случи. От Sony вече са насрочили нова дата за дебюта на филма в американските кина и тя е 16 август. Надяваме се тези няколко месеца допълнително да са стигнали на екипа да завърши работата си и да не се налагат повече отлагания. Според описанието на Sony филмът представя в дълбочина характера на Джобс и е едновременно личен портрет на един от основателите на Apple.
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

faire

Не знам за януари, но по едно време се говореше, че април ще е по кината. Дано август да се запази като дата. Интересно ми е да видя какво са направили.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

nickeyar

Дано не се получи като при повечето филми, които залагат името на филма да служи за реклама,и, наистина които успяват да те грабнат, а накрая излиза поредната помия. (например "2012")

Тук все пак очаквам да се получи добър филм, за човек, който заслужава да остане завинаги в историята. А пък и Аштън Кътчър, наистина е лика-прилика с него.

msh

Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

vla

MacBook Air 2011 MAC OS X 10.10 ( BootCamp Windows 8.1 ) 

msh

Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

k0k0

Чух, че много хора солят Аштън, но аз мисля, че е свършил добра работа и плюс това прилича до някъде на Джобс.
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

houslex


DALT

По едно време тази година го бяха пуснали за предварително гледане. Издържах до към 50-тата минута или по-рано. Като цяло филма прилича ужасно много на "Пиратите от Силиконовата Долина" и няма нищо ново за което да се хване човек. 2/10

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

houslex


crio


HQ

http://www.zamunda.net/details.php?id=372482&hit=1
Гледах го ...
Само не ми стана много ясно защо след като борда на директорите е увеличил цената,без знанието на Джобс,защо все още цените им са едни от най-високите в света за хардуера който предлагат ... ? Нещо се разминава от истината тук!

pravdo

Цената, както ни учат Адам Смит, Давид Рикардо и Карл Маркс, не е абсолютна стойност, а функция на търсенето и предлагането.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

vla

MacBook Air 2011 MAC OS X 10.10 ( BootCamp Windows 8.1 ) 