Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 17:29:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 465
Total: 466

465 гости, 1 потребител
smile_g

iTunes (Music) Store България!

Започната от aduritz, 29-09-2011, 17:59:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

aduritz

да ни е честит новия iTunes Store България:
http://www.apple.com/legal/itunes/bg/terms.html#SERVICE

"Users can now download and purchase music through iTunes in Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Malta, Poland, Romania, Slovakia and Slovenia."

daniel

За това значи, днеска като ъпдейтвах разни приложениица ми излезна това с "Общите условия"  ;D
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

mano

Ако си купя някоя песен и я изтегля, какво става ако се наложи да преинсталирам ОС-а ? Има ли от къде да видя кои песни съм купил и мога ли пак да си ги изтегля ?

angelvn

Има много ясно. И можеш безплатно да си ги изтеглиш повторно.
С излизането на ios5 (може би утре), всичко ще е в "облака" и ще е много по-лесно да си набавиш сваленото съдържание при преинсталация без възстановяване от бекъп.
UI designer and developer

georgekodinov

Цитат на: angelovarna - 03-10-2011, 14:16:34
Има много ясно. И можеш безплатно да си ги изтеглиш повторно.
С излизането на ios5 (може би утре), всичко ще е в "облака" и ще е много по-лесно да си набавиш сваленото съдържание при преинсталация без възстановяване от бекъп.
Къде е това място по-точно ?
Че на щерката й преинсталирах компютъра и след това не ми даде да сваля отново песните. Четох и по форумите на епъл но и там не знаят.

angelvn

Услугата ще бъде пусната официално в сряда (12.10.2011)  така че - тогава ще можеш да я видиш/ползваш.
Но ще трябва първо да си обновиш iTunes и iOS (пак на същата дата).
UI designer and developer

Морт

Цитат на: georgekodinov - 08-10-2011, 23:07:32
Къде е това място по-точно ?
Че на щерката й преинсталирах компютъра и след това не ми даде да сваля отново песните. Четох и по форумите на епъл но и там не знаят.
Пробва ли с iTunes -> Store -> Authorize This Computer?
.fr

georgekodinov

Цитат на: Морт - 09-10-2011, 16:22:58
Цитат на: georgekodinov - 08-10-2011, 23:07:32
Къде е това място по-точно ?
Че на щерката й преинсталирах компютъра и след това не ми даде да сваля отново песните. Четох и по форумите на епъл но и там не знаят.
Пробва ли с iTunes -> Store -> Authorize This Computer?

Аз написах същото име и парола. Доколкото знам ,,authorize this computer" е когато искаш да дадеш достъп на втори компютър да съществуваща сметка.

Kestrel

Абе аз дотук не намирам нещо уникално като музика. Надявах се да мога да си купя някои по-нишови неща но голямата част е боклук, какъвто го има навсякъде.

Все пак е хубаво да знаеш, че би могъл да си купиш ако искаш.

Lycan

Ааа има нишови! Веселин Маринов, 30лв

stumbata

всичко хубаво ама защо трябва да плащам в евро. Един долар не е равен на едно евро. Това е много тъпо, да плащаме повече отколкото в САЩ плащат, сякаш сме много богати.

crio

Цитат на: stumbata - 14-11-2013, 20:56:10
всичко хубаво ама защо трябва да плащам в евро. Един долар не е равен на едно евро. Това е много тъпо, да плащаме повече отколкото в САЩ плащат, сякаш сме много богати.

Ти май си нов в света на Епъл... За всичко плащаме повече, освен ако нямаме някой човек в/пътуващ до Щатите...

iPhonecheto

Затова има Download...Да живеят торентите и безплатните мп3-ки!
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Wizi

Леле, жестоко! Ще си продължавам да свалям мп3ки от дата.бъгъ за да спестя на края на годината едни солидни суми  ;D

Искам iTunes Radio на телефона ми да работи в България. Някой с идея дали това е възможно?
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Adamov

Цитат на: Wizi - 15-11-2013, 10:01:27
Леле, жестоко! Ще си продължавам да свалям мп3ки от дата.бъгъ за да спестя на края на годината едни солидни суми  ;D

Искам iTunes Radio на телефона ми да работи в България. Някой с идея дали това е възможно?

Аз, аз :D
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd