Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 21:01:34

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 526
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 462
Total: 462

462 гости, 0 потребители

Към Всички Които все още смятат че имат собствено мнение

Започната от Web_Devil, 03-11-2008, 08:10:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Web_Devil

Бецко, върни ми веднага поста! Спри да прилагаш избирателна цензура! Кефиш ли се, а?! Кой, в момент на умопомрачение, даде някакви права на това момче в този форум?! Да знаеш, че няма да оставя работат така, някой тук доста си повярваха и яко избиват комплекси, че други имат различно мнение! Моля селските номера - на село!
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

Becko


Web_Devil

Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

DUDE

MacPro 4.1@5.1

Becko


Web_Devil

Цитат на: "Becko"и мене :) явно е битово социален хехехехе

Не се прави на ударен... :twisted:  :lol:
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

Web_Devil

Цитат на: "userworx"Някой да ме запознае с проблема. :)

Има една тема в раздел магазин. Един момък си търси Мак с G3, G4 или G5 процесор... И някой хора взеха да се проветряват, ама братче то празно, няма какво да го обдухваш...и бай ти Бецко като не му отърва и започна едностранна цензура... ама аз си го знам него,  а и както поразпитах, не само аз... Прочети цялата тема, ако имаш време и си кажи мнението, аз лично боравя с числа и доказани факти.  :)
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

Becko

... ако някой знае за някакво лечение да предложи ... ще дам няколко числа, за да се подобрят доказаните факти ... :)

... постовете ти стоят, за да покажат какви дълбоки следи оставя българската реалност в иначе гладкото като стъкло сиво битие ...

Web_Devil

Цитат на: "Becko"... ако някой знае за някакво лечение да предложи ... ще дам няколко числа, за да се подобрят доказаните факти ... :)

... постовете ти стоят, за да покажат какви дълбоки следи оставя българската реалност в иначе гладкото като стъкло сиво битие ...

Нали осъзнаваш, че не можеш да ме обидиш с изтърканите ти като циганска подметка лафове... Просто си ми под нивото, а и стиснат като Скрудж и нищо не даваш. Как хора като теб оцеляват въобще? :roll:
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

XXwolf

този форум е 100% на "приятелите на Apple в България "
червеното не е случайно!

eek

Възхищавам ви се, на всички.

За ентусиазма, не за друго... :)

fpyyh

само аз ли не разбирам какво се е случило? трити чужди постове в онази тема в магазина ли?

DUDE

Нищо не е станало. Просто двамата си правят по добър деня. :)
MacPro 4.1@5.1

avioli

fpyyh: не ти трябва да знаеш... две кутрета се джафкат!

web_devil се изказа в магазина, но постинга му е изтрит и сега е крайно ядосан и разочарован от форума.

темата в магазина стана за "Общи приказки" и се чудя защо ли не я преместиха, а think_different да си пусне наново обявата?

Та в духа на онази и тази тема, сега аз ще пусна тук едно запитване, което би трябвало да е за магазина  :twisted: :
Интересувам се ог G4 Cube, който му се намира и иска да ми го предостави с удоволствие ще му го откупя!
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

asenbesni

Абе незнам, обаче под аватара ми броя мнения намалява обратнопропорционално на мненията които поствам - може скоро кат се логна да си съм Apple newbe.....
Има някаква саморазправа, но не ми е ясна с каква цел - пример вчера бях с над 200 поста - днес съм 190.... Айде да ми я разясните тази тенденция. Благодаря предварително!
Work:Mac Pro QUAD 2.8GHz
10GB RAM DDR2 800MHz
Video 512mb
---------------------------
Home: Mac Pro DUAL 3GHz
14GB RAM DDR2 667MHz
Video 512mb
Mac Pro EIGHT 2.26GHz
14GB Ram DDR2 1066MHz
Video 512mb
MacBook Pro 17 2.8 GHz Core 2 Duo
8GB Ram DDR3 1066MHz
Video 256/512mb
You think twice,