Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

01-06-2024, 15:43:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 868
  • Latest: etaletfbeh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 183
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 93
Total: 93

93 гости, 0 потребители

проблем с TeamViewer

Започната от pepa_yan, 23-07-2014, 08:44:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pepa_yan

 Имам инсталиран на iMac-a TeamViewer 9 , но ми създава проблем с отварянето. След   инсталирането се отвори , проработи, но след като приключих и го затворих, вече не мога да го отворя. Иконката само подскача и толкова. Деинсталация и нова инсталация също не оправя нещата.  Моля за съвет как да се справя с проблема.

bboyg

Как го деинсталираш? Посредством приложение за деинсталиране AppZapp / AppCleaner и т.н., или само го мяташ в коша?

pepa_yan

Посредством деинсталатора на CleanMyMac

elpatseto

На мен ми се е случвало подобно неудобство, когато някое приложение не се е ъпдейтнало правилно.  Предполагам, че си го направил ама да опита ли да го изтеглиш наново от сайта?
 MACBOOK PRO 13"(MID 2012) 2.5GHZ I5/4GB/SSD 128GB - OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 5S 16GB Black - iOS 8
 Apple ТV 3

pepa_yan

Многократно го правих, но пак не се получава.

Petar Jamby

Здравейте, може да пробвате от терминал да стартирате програмата. Ако се стартира така има добър шанс да ви покаже каква точно е грешката.
Командата за стартиране е :

/Applications/TeamViewer.app/Contents/MacOS/TeamViewer

Евентуално ако програмата има друго име, като TeamViewer 9.app например, просто заменете с правилното име.
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

pepa_yan

Благодаря  за отговора. За съжаление излезе съобщение  " No such file or directory".  А днес, когато включих Мас-а, програмата се стартира. Обаче след рестарта на компютъра, TeamViewer-а отново е блокаж. Изпълних в терминала командата, но  не намира този файл. Не зная къде може да се крие проблемът .

Becko

Ако ти трябва за да дадеш достъп до твоя компютър изтегли едно друго олекотено. То не се инсталира изобщо. Пуска се от самия имидж. Има го на техния сайт, но не помня името. Направи си нов юзър на компютъра и опитай да пуснеш там тийм вюъра, който е инсталиран в момента. Ако работи проблема е в твоята хоум директория някъде. Никога не ползвай тъпизми от рода на аппс за оптимизация и деинстол. Никога не давай админ парола на софтуер подобен на тези :)

Petar Jamby

Ако е просто за споделяне на десктопа, пробвай join.me работи доста добре
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

pepa_yan

Благодаря на Веско и на  jamby77 ,  ще тествам да пусна TeamViewer-а през нов юзер. Дано да се получи.