Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

07-05-2024, 06:58:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 368
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 277
Total: 277

277 гости, 0 потребители

Отваряне на iCloud Backup

Започната от Adamov, 30-12-2014, 13:55:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Колеги, изправени сме на прага на един ужасяващ казус. Той е мой личен, но тъй като сте ми колеги се превръща и във ваш :D :D :D Хиля се, но не е смешно - много ясно! Реших да мина от 10.10 на 10.9 и... и минах, де, предполагайки, че съм преместил снимките правени с iPhone5 от юли до октомври на външния хард. Страшно е колеги, защото съм предполагал грешно. Грешно, още тъжно. На iCloud-a имам архив от 5та и при опит да го върна на 6+ ми казва, че няма снимки. А аз съм сигурен, че има, защото преди да го продам направих бекъп. Някой да знае начин колеги, начин още решение с което мога да си спася снимките? Видеата е ясно,че ги няма, но за тях не ми пука. Снимките са важни. Бог да ви поживи колеги и ви дари с весело и прекрасно посрещане на новата година.Всеки съвет е добре, добре дошъл.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

faire

Няма да мога да ти помогна, но просто ще споделя, че аз лично никога не разчитам на облака за бекъп на снимки. Фотострийм - ОК, нека да излизат новите кадри на всички устройства. Но никога това няма да ми е бекъп решението за снимки...
Обикновено преди да сменям телефона или да ресторвам си ги импортвам всички в Aperture/iPhoto като нов проект iPhone5 old pics (например) и след това го качвам през туньо на новия телефон. На облака разчитам само за контакти, бележки и календар. И там има понякога проблеми, но по-рядко.

А, между другото имаше една програма iBackup Bot май се казваше. Пробвай дали с нея ще стане.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Adamov

Отворих. Няма нищо. Явно ЕГН-то ми изневерява. Ще помоля shaman-а да затрие цялата тема, за да не пълни с баласт форума.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

И няма да я оставиш темата за назидание и урок :)

fizy

и аз имам подобен проблем...

вчера си взех 6-ца и я активирах на жена ми с id-то обаче след обяд разцъквах и реших да си направя ново, за да сме отделно и сгафих някъде. Сложих си навсякъде новото ID обаче в icloud немога да изтрия старото нито да сложа ново. Пробвах с ресет от страницата на apple но не получавам никакви емайли от тях, нищо абсолютно нищо.Знам,че е валиден майл адреса, защото съм ресетвал преди, обаче сегааа....?!? Явно има проблем и немогат да ме ресетнат. А аз без да сложа някаква парола на облака немога да го изтрия стария и да сложа нов. какво да направа, за да получа някакъв майл. не съм слагал алтернативен майл и не си спомням отговорите на секретните въпроси.