Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 06:39:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 521
Total: 521

521 гости, 0 потребители

Защита за Iphone5

Започната от Phippo, 22-05-2013, 14:23:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Phippo

Здравейте,

След покупката се замислих дали не е по-добре да сложа накакъв кейс. Според вас кой е най-добрия вариант за протекция на дивайса? Аз лично към момента съм се спрял на бъмпер. Да препоръчате марка или нещо въобще по темата ще бъда много благодарен?

Wizi

Най-добрия вариант за протекция на дивайса се казва LifeProof (виж www.lifeproof.bg), които от скоро дори се продават и в родината. По-добро предложение гарантирано няма да намериш на пазара.

Ако все пак говорим само за тип бъмпер там нещата са далеч по-лесни и по-евтини, но и защитата е коренно различна.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

faire

Повече от 2 месеца ползвам Elago outfit - черен алуминий. Не е мръднал. Но и аз си пазя нещата, досега айфон не съм изпускал :) Иначе отпред краищата на калъфа стигат 1мм, така че може да се сложи на бюро или др. с лицето надолу и така не се драска дисплея. Като цяло много изпипан кейс, лек, направен от качествени материали; на пипане не "евтинее" така да се каже.. Отзад си е като гърба на 5-цата. Мат алуминий. Отстрани е някакъв поликарбонат, но доста качествен. Има и 2 протектора в комплекта, които не са лоши.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

r3ac7

#3
Скрийн протектор отпред задължително.

Бъмпера няма много да ти помогне при изпускане, ако искаш максимална защита, както каза колегата Wizi, Lifeproof кейсовете са оптималния вариант.

Аз съм с протектор отпред и някакъв сравнително тънък, изчистен, силиконов кейс и съм доволен. Единственото е, че влиза малко прах под кейса, ама то май със всички кейсове е така.
По принцип след първата година махам кейса, за да мога да се насладя на телефона преди да го продам.
iPhone 5 16GB Black iOS 8.1.2
MacBook Pro (early 2008) C2D 2.4Ghz, Nvidia GeForce 8600
iMac 21.5" (late 2012) Quad-Core i5 2.7Ghz, 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GeForce GT 640M 512MB

arnold

Моя айфон е вече на почти 2 години , без никакви протектори и кейсове и му няма нищо... Тези екстри само загрозяват тънкия дизайн на телефоните. Да няма да чупите орехи с тях :)
Real Mac mini

Wizi

Съгласен съм, но аз поне си мисля, че един Lifeproof кейс за лятото когато си на морето и си носиш телефона на плажа е добра комбинация.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD