Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 15:58:23

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 487
Total: 487

487 гости, 0 потребители

Iphone 4 = жигула по соц. време

Започната от Phippo, 05-03-2011, 12:29:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Phippo

Не знам дали някой от вас е изпитал същото но от 2 месеца имам неуспешни опити да си закупя Iphone 4 от мобилния си оператор мтел.Всеки път когато отида до магазин на мтел ми се отговяря че не е наличен! И единственото което ми предлагат да ме включат списъка с чакащи които е над 100 души!!! Това на мен лично ми мяза на вземането на кола по социалистическо време !!! На всичкото от горе когато попитам за телефона ми се отговаря с някаква неприязън или съжаление !А пък това е прави логичен факта че напримен в Jeff цената скочи до 1579 лв.. Iphone 4  от мтел ... и кво чакаш 10 години да ти обадят !  >:(

traian_james

Спокойно, аз минах от там. Чаках месец и половина, и само защото съм доста нахален успях да си го взема. Всеки път когато имах път покрай магазина в който си поръчах iPhone-a влизах да се направя на ударен и да попитам "какво става". Писах 18 писма до Мтел. И накрая, когато имах път към София, влязох в магазина на Мтел на Плиска и там имаше iPhone и си го купих от там. А като ми се обадиха тези от "моя" магазин ги разкарах. Та това е...трябва да чаакаааш и да нахалстваш...
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

Phippo

Аз не мога да разбера какво става нали всички по едно време плюха по Iphone-a колко бил скъп и колко бил зле !!!А сега кво не мога да се добера ,за това потребителя е най-големия глезльо !!!

traian_james

Той, че е скъп, скъп е. Ама като се замислиш ако си го вземеш без договор за 1100 лева, пак ще искаш да имаш интернет от оператора, че да не се ограничаваш само с Wi-Fi. И в крайна сметка ще плащаш пак по голяма такса заради интернета, но и ще си платил със 100-200 лева повече за iPhone-a. И така като го вземеш от Мтел ем си с такъв план ем си платил за телефончето малко по-малко.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

HQ

хе-хе-хе  ;D

В краен случай можеш да се свържеш с качака,току виж е получил нова стока,ама може и той да въведе система със записване и чакане  ;D ;D

Phippo

А този качака бачка в мтел ли ?  :)

crio

Аз от месец чакам на опашка в Глобул :) Глас в пустиня...

Phippo

Аз лично съм на прага да пусна жалба срещу мтел, защото не може да чакаме като телета да си оставим парите.Ние едва ли не им се молим да им дадем парите а те супер незаинтересовани еми няма налични ... ! Ако трябва пеш ще ми ходи да ми го донесе ... все пак говорим и за един от най-скъпите телефони на пазара !

HQ

айпод тъч ще си взема при първа възможност но айфон - не!

kachaka

Защо трябва да работя в Мтел??? Всички които продават iPhone 4 трябва да работят в Ментел ли?! Баси логиката... :D И защо се вайкате толкова...ето аз предлагам за около 1000лв. а чакате с месеци и хвърляте толкова нерви...не мога да ви разбера! Така няма да подписвате 2г. с Мтел и като излезе ънлок ще може да го отключите и да работи с всички оператори и тн.
Mr.Bean

Phippo

Качак то твойте телефони може да са супер ама на изплащане ще ми го дадеш ли? Пък аз ще ти го изплатя за 3 месеца?  ;D

julss

А иначе рекламите им са навсякъде ;D
Не знам какво казва Закона за Защита на Потребителите по въпроса. Дали е законно да рекламираш и продаваш стока, която реално не можеш да доставиш на крайния клиент. Май четох дискусия по въпроса някъде...

traian_james

julss и на мен това ми е много любопитно.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

daniel

Според мен така си поддържат интереса към стоката, която предлагат... :) А се съмнявам ако поръчат 1000 бройки, да понаситят пазара, от Епъл да им откажат
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

traian_james

Междудругото едното от оправданията които използваха пред мен е, че Apple не може да им достави бройката която са поръчали и затова пращат на порции...
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.