Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-05-2024, 21:07:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 656
  • Общ брой теми: 9 811
  • Online today: 488
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 387
Total: 387

387 гости, 0 потребители

iPhone 6

Започната от AlexBorissov, 24-08-2014, 23:22:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Аз дори бих добавил че айфона е за масата хора, тъйа като се изискват по-малко познания да го ползваш птколкото някоя андроид тупалка, която да се чудиш как да я настроиш:)
Real Mac mini

AlexBorissov

Та в крайна сметка кой смята да си взима айфона като излезе и ще го чакате ли в Бг или някой ще ви го носи от чужбина??

faire

Ако много, ама много ме изненадат от Епъл, може да се метна още в началото с един от Англия. В противен случай ще изчакам до края на 2014 или началото на 2015, докато се поуспокоят нещата от първоначалната еуфория и интерес и ще го взема я от някой съфорумец, я чрез човек от щатите..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

bboyg

Цитат на: AlexBorissov - 27-08-2014, 18:14:33
Та в крайна сметка кой смята да си взима айфона като излезе и ще го чакате ли в Бг или някой ще ви го носи от чужбина??

В крайна сметка не е толкова до това дали смятаме да си го вземем, колкото до това дали имаме възможност :)

emporiky

Здравейте колеги. Имате ли представа колко ще струва 6-цата, когато излезе. В момента 5s струва 1000 лева, което е и горната граница на бюджета ми (търся отключен без карта, защото живея в чужбина). Та въпроса ми е да вземам ли 5s или да изчакам да излезе 6, с надежда да го взема за около 1000?
Прегледах и опция да го взема директно в Англия, но изглежда там са доста скъпи, 5 с в момента е над 1300 лв.

bboyg

По принцип в първите няколко месеца за под 1200-1300 нищо не се намира... А 5S вече и за по 850 може да се намери.

emporiky

Нов? 850? Ще те помоля за линк, може и на лично  :o За 800 намирам само 5c, прерових продавалника изцяло последните дни.

bboyg

Извинявам се за подвеждането, около тая цена има нови но са Мтел-ски, тоест заключени :)

bluesky

Здравейте, Момчета и Момичета!

Вземете си мобифон, който ВИ ХАРЕСВА НА ВАС ЛИЧНО, без значение каква марка е и кой друг го носи.

За да бъдеш МЪЖ, или истинска ЖЕНА, се изискват съвсем други качества - никой технически инструмент НЯМА ДА ВИ НАПРАВИ ТАКИВА. Иска се ХАРАКТЕР - нито Apple ще Ви го даде, нито "Куриозния" марсоход.

Бъдете СЕБЕ СИ, с Apple или без Apple.

Ако Ви харесва марката Apple, вземете си я ОБЕЗАТЕЛНО. Ако обаче гледате наляво-надясно КОЙ какво носи, това автоматически означава, че трябва още да работите над СЕБЕ СИ, докато си изградите непоклатимото качество КОЙ / КОЯ сте, независимо от обстоятелствата, лъскавите стъкалца наоколо, лукса или мизерията наоколо, които могат да са както материални, така и духовни.

Успех с покупките, и... който обича ЯБЪЛКИ, ДА ЯДЕ ЯБЪЛКИ.

nebesniq

Тез епълци за толкова години една свястна сокоизтисквачка не произведоха..., а пък имаме толкова мното ябълки

Иначе се изкефих на мнението на BlueSky +1 +1
Най-много се кефя на аудиото имровмента в айФон, в други телефони/смартфони не съм забелязал толкова работа по детайл-а колкото в iPhone, но надали нормалния юзър гледа детайла.