Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 08:40:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 658
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 163
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 132
Total: 135

132 гости, 3 потребители
atanas_mil4ev, Fifata, streizar

Отключване на iPhone 4S;5;5c;5s

Започната от iPhonecheto, 26-11-2013, 16:03:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Temi


ivan_antov

avatar
Apple Professional USER
********
Регистриран на: 23 Юни 2009
Пол: Мъж
Публикации: 1140
Местонахождение: Пловдив
Активен   
Само да ви кажа колеги за развитието на тази моя приятелка. В Пловдив на бул. Руски набара един образ и той и оправи телефона без никакъв проблем. С най-новата версия на iOs 7. 100лв. и телефона е вече невър лок и си фърка Cheesy.




Здравей колега, мога ли да те помоля за телефона на сервиза,  ПОЗДРАВИ

ivan_antov

Цитат на: iNtaCt - 21-12-2013, 16:46:47
Само да ви кажа колеги за развитието на тази моя приятелка. В Пловдив на бул. Руски набара един образ и той и оправи телефона без никакъв проблем. С най-новата версия на iOs 7. 100лв. и телефона е вече невър лок и си фърка :D.

Някакъв телефон можеш ли да, дадеш на сервиза. Поздрави

pepo0505

Вчера си отключих телефона от Глобул през iTunes, спази ли процедурата, ако в момента когато го пъхнаш в РС или Мак трябва да смениш картата ако нямаш в момента такава  , процедурата е backup, reset all settings and from iPhone and restore from iTunes има я процедурата в apple support.

Wizi

Ще пуснеш ли моля те линк към процедурата в apple support?
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

elpatseto

Да и на мен ми е необходим този линк, че имам една 5-ца заключена към Глобул.
 MACBOOK PRO 13"(MID 2012) 2.5GHZ I5/4GB/SSD 128GB - OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 5S 16GB Black - iOS 8
 Apple ТV 3

dess359

Здравейте! Искам да попитам ако си взема Iphone заключен с iCloud и го заведа в сервиз на Apple ще могат ли да ми го отключат ?

iPhonecheto

Не. Телефоните, заключени с айклауд са крадени. Ако го занесеш в сервиз на Епъл най-малкото ще те посъветват да го върнеш на собственика :)
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

bboyg

Цитат на: iPhonecheto - 10-01-2014, 21:02:14
Не. Телефоните, заключени с айклауд са крадени. Ако го занесеш в сервиз на Епъл най-малкото ще те посъветват да го върнеш на собственика :)

Ако е 4-ка или 4S, и има запазени блобове за старите iOS при които още няма iCloud, може да се "върне назад" и да се прескочи тая защита. Но за 5-ците няма начин измислен още май. :)

Wizi

Ще върнеш 4S назад?  ::)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

bboyg

За 4S да си призная не бях много сигурен  ::) но за 4-ката съм 100%  ;D

jeronimo

Ще споделя един факт начи имам ена 5 -ца която е 6.0 версия и е ФО която е JailBreak. Та въпроса ми е е дали все някога ще се направи JailBreak за 7.0.4 примерно.
по въпроса за заключените карти няма оправия освен някякви си турбо сим. който знам че правят много проблеми и даже ако го исключиш и телефона е с турбо сим после само с компютър се пуска ( недай си да ти падне батерията)

stankov.s

Цитат на: iPhonecheto - 23-12-2013, 12:17:18
Така...Въпреки, че са потвърдили, че е отключен от там, можеш за всеки случай да го провериш пак: http://iphoneimei.info/
Ако се окаже отключен може проблемът да е в самата си карта...
Това е, за което аз се сещам, някой по-запознат колега може да се обади с по-добра идея :)

Благодаря за сайта ! Явно Мтел са си удържали на думата и са ми отключили телефона след изтичане на договора.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Baretas

Здравейте.
Имам 5-ца, купувана от Глобул. Аз съм я купувал от мой познат, но незнам дали ми е заключена към глобул или не. В този сайт iphoneime.info въведох IMEI и как от там да разбера дали е заключен?
Activated: Yes
Telephone Technical Support: Expired
Repairs & Service Coverage: Expired

???

bboyg

Вероятно е заключен, ама какво ти пречи да сложиш една карта на друг оператор и да видиш какво ще стане  ::)