Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 21:38:30

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 441
Total: 443

441 гости, 2 потребители
BuSteR, atanas_mil4ev

Microsoft Office 2008

Започната от marrria, 05-02-2008, 09:40:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

marrria

Здравейте,

От няколко дни имам следния проблем с Мака ми: Когато отворя някоя таблица в Ексела, започват да ми се отварят всички таблици които съм отваряла през последните дни, и се натрупаха с времето поне 20, които се самоотварят постоянно (и ги чакам много време). До като се зареждат ми дава следното съобщение: "Converting Metafile". После всички се затварят заедно и ми дава винаги грешка и много често не запомня промените които съм направила по файла.
Ако е някой е срещал проблема, моля да ми пише.
Благодаря

rafaelo

С кой офис си? 2004 или 2008? Ако си на 2004 може да ъпдейтнеш на 2008. Ще ти дам линк от където да го свалиш.

Иначе мисля че трябва да се поровичкаш в настройките в Preferences. Там може да намриш нещо :)

marrria

Благодаря за отговора!

Да, на 2004 сам, моля те прати ми линка с ъпдейта. Благодаря много.

rafaelo

Такааа... значи отваряш този линк:


http://netfolder.in/folder.php?folder_id=90405f5

Вътре има 2 части.

Цъкаш първо едната, отваря ти се нов прозорец, цъкаш долу Continue with a FREE DOWNLOAD, чакаш един брояч, през това време ти излиза един спам :) чакаш още малко, затваряш спама с хиксчето, зад нещо ще видиш едно празно поле и до него код. Вкарваш този код в празното поле и натискаш Next. Чакаш още един брояч долу и като свърши натискаш Click here for the download и доунлоада си почва.

Същото правиш и за втория файл ;)

След като свалиш двете части, трябва да ги сложиш в една папка, да стартираш първия (парт1) да ги оставиш да се разархивират и от там нататък маунтваш dmg файла, и инсталацията е лесна ;)

Успех!

marrria

Благодаря за подробното описание :) В момента го даунлоудвам, но имам два въпроса:
Ще ми иска ли заплащане или някакво регистриране след 30-40 дни тази версия?
И да премахна ли 2004 преди да инсталирам новата?

10х

rafaelo

По принцип то трябва да ти намери старата версия и да я премахне, но за всеки случай я махни сама. Направо бутни папката с Офиса в кошчето.

Не версията няма нужда от допълнителни регистрации. Мисля че серийния номер е в dmg файла, който трябва да се маунтне.

P.S. Може ли да те помоля тъй като малко изменихме топика на темата, в случай че някой търси във форума да си свали този офис, просто промени името на топика в първия си пост на нещо от сорта Microsoft Office 2008.

:wink:

marrria

Няма проблем, ще сменя темата!

Регистрацията мина успешно и проблема с Ексела и изчезна.

Много съм ти задължена!  :D  :D

rafaelo

Браво !

Много се радвам че всичко стана !

Приятно excel-ване ;)

shekito

Много полезна тема :)..И аз имах голям проблем с тоя офис,но сега съм доволен.Харесва ми как са го направили и дори на макбука ми (който е стар вече) се държи стабилно
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD