Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 02:57:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 426
Total: 426

426 гости, 0 потребители

ПРОБЛЕМ С ВЛИЗАНЕТО ВЪВ ФОРУМА

Започната от pravdo, 03-02-2008, 11:56:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pravdo

след преинсталация ми се появи следния проблем (нещо което се случваше в началото след промяната на скина с черния такъв)
Та, проблемът ми е че, като се логна не ми се зарежда скин-а който искам т.е. силвер а остава черния при това без актижни икони за нови постинги, при повторно логване вече си влизам в моя скин но всички теми са кото прочетени вече... т.е. вече не знам коя тема е  нова и дали по някоя от старите има нови постове... много неприятно... моля, помогнете!!!

изпробвах и отново да си избера моя скин и да се логна, но без промяна...

благодаря предварително.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

shmb

Аз пък имам друг проблем и ми се е случвало не веднъж и не от 1 комп.

Като се опитам да се логна зарежда се страницата уж се логва и ми иска отново потребител и парола. И това 2-3 пъти докато се логна.

Някой друг има ли същия проблем?
MakBook Pro Unibody 13.3"

vaskog

Моят проблем е подобен на този на Правдо. Ако два пъти се логна, всички теми стават като прочетени. В Mac on PC (http://chakalov.net/mac) пък, освен това, новите теми имат индикация като нови само ако са на първа страница, на на следващите страници на темата вече няма индикация за непрочетени постове. Този проблем определено е на самия пакет на форума, защото и на бозата в службата  нещата стоят по същия начин.
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

fpyyh

влизайте през www.apple-bg.com ако влезнете само през apple-bg.com взима име и парола и пише явно куки само за там, но прехвърля на www. и за там уеб сървъра няма куки с автентикация, затова иска втора, обаче пък самият форум го брои за влизане-излизане-влизане и маркира всички теми като прочетени.

а иначе на служебния мак, който не съм пипал от 100 години съм си вечно логнат, останка от минали времена и там такива неща няма

нещо такова ми се върти, че се случва :)

pravdo

Първо- Оправих си проблема, но както става с този форум откакто се въведе черния скин не разбрах как! Винаги става по неведоми пътища. май изтрих  аппле-бг.ком от боокмаркс както и от аутофил в Преференцес на Сафари после се логнах, въведох си паролата, казах да я запамети, после изтрих всички курабиики и така май стана. интересно ми е ако и другите го направят дали ще се наредят и при тях нещата.

  fpyyh- този адрес който си дал www.apple-bg, с тази запетайка накрая не е активен.

поздрави и благодарности на Неволята :-)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

traian_james

При мен пък има друг проблем, след като прочета новите теми и постове и се върна в началото на форума някои постове които съм прочел пак ми ги показва като непрочетени.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

fpyyh

аз линкове не съм слагал, сигурно има автоматичен парсър

pravdo

Trajan, това може да е защото, докато четеш една или няколко теми по тези които вече си прочел да са написани нови постове... аз съм го забелязал че става така понякога
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

iLili

Цитат на: "traian_james"При мен пък има друг проблем, след като прочета новите теми и постове и се върна в началото на форума някои постове които съм прочел пак ми ги показва като непрочетени.
И при мен става така от вчера.
Цитат на: "pravdo"Trajan, това може да е защото, докато четеш една или няколко теми по тези които вече си прочел да са написани нови постове... аз съм го забелязал че става така понякога
Темите си стоят като непрочетени, без да са написани нови постове след моето четене.
Налага се всеки път да кликвам върху "Маркирай като прочетени всички теми" иначе всичко си остава непрочетено.
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

traian_james

Цитат на: "iLili"
Цитат на: "traian_james"При мен пък има друг проблем, след като прочета новите теми и постове и се върна в началото на форума някои постове които съм прочел пак ми ги показва като непрочетени.
И при мен става така от вчера.
Цитат на: "pravdo"Trajan, това може да е защото, докато четеш една или няколко теми по тези които вече си прочел да са написани нови постове... аз съм го забелязал че става така понякога
Темите си стоят като непрочетени, без да са написани нови постове след моето четене.
Налага се всеки път да кликвам върху "Маркирай като прочетени всички теми" иначе всичко си остава непрочетено.
Точно, давам да ми ги маркира като прочетени след като ги видя, но е досадно, и ако някой е писал няма да мога да разбера, а ми е тъпо да чета вече прочетените от мен теми по 2 пъти или повече.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.