Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 04:26:58

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 442
Total: 442

442 гости, 0 потребители

Remote Control за Hackintosh

Започната от McMac, 17-01-2008, 19:26:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

McMac

Искам да питам има ли някой който е с Hackintosh и да е пробвал и да притежава какъвто и да е модел и марка Remote Control закупен тук в БГ, който може да се позлва с Front Row, iTunes, и други програми.

10х

shaman

SE K750i, SE K800i и подобни ;-)

McMac

да ама от iPhone на SE не върви

avioli

Аз си купих от twistedmelon.com тяхната Mantra TR1 и ми я доставиха (от Канада) за 1 седмица. Това е IR приемник и бачка безотказно с Хакинтоша ми. Имам и едно дистанционно от истински Мак и реално не бачка директно с FrontRow, но същата фирма предлага и програма за приемника - Мira (има ги в комплект ако ти се плаща и софтуера). Аз си я изтеглих кракната от пиратския залив ако не се лъжа и с нея имаш доста повече свобода. Лошото е че съм все още на Тигър и не съм се и опитвал с Леопарда, че само чувам, че е бъгав, а работата ми е доста важна, за да си експериментирам с Лео. Та на Лео май Mira не бачкала и още не са си обновили софта...
В заключение - ако си с Тигър и няма да минаваш на Лео скоро, и имаш ~$30 за харч по приемник - можеш от тях да си купиш.
Иначе си сам да си търсиш в БГ или както казаха момчетата преди мене - действай с Блутуут телефон.
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно