Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 18:09:25

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 523
Total: 523

523 гости, 0 потребители

Тъмната - черна тема на форума

Започната от avioli, 02-02-2009, 03:26:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Angelo


usx

Железен си!
Не Бетон!
НЕ! ЖЕЛЕЗОБЕТОН  ;D

Много ми липсва черната тема, надявам се скоро да я привършиш. Аз съм навит да съм бета тестер, само и само да се отърва от тая тема :)

zmeYpc

Страхотна изглежда, Авиоли! Аз дадох примери от сегашната тема и вероятно греша. Но като станеш готов ще се радвам да ѝ хвърля едно око и да си напиша предложенията за превода. Спорна работа!
 zmeYpc
MacBook Air 11-inch (2009) | MacBook Pro 15-inch (late 2011) | Mac mini (2012) | OS X 10.5.8 & OS X 10.9.1

dau


rafaelo

Малко повече скрийнове как изглежда примерно при писане на ново съобщение и т.н. Контрол панела и останалите под менюта или не са готови?
Иначе е добре. Всъщност прилича точно на старата. Аз мислех че малко повече eye-candy ще има, но така не е лошо.

Angelo


usx

Цитат на: Angelo - 26-02-2009, 00:51:49
::)

и от мене едно ::) . Как вървят нещата? имаме ли шанс?

avioli

#22
Имам доста друга работа и поради което прогреса по темата е малък... дори посещенията ми във форума се разредиха, но няма да е за дълго.
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

atirage

Цитат на: Becko - 03-02-2009, 20:55:38
моята тема е перфектна - cmd+alt+ctrl+8

и при вас работи

прекалено виндоуски ми става пойнтер-а...иначе не е зле  ;)
iBook G3 Clamshell SE XGA
iMac G3 350 swaped 500 16Mb FlashCard16Gb
iMac G3 350 clocked 400 ATX LCD
iMac G4 20" 32GB SSD iSight Apple Pro Speakers
eMac G4
PowerBook G3 500 B&W
PowerBook G4 Ti 1Ghz 120GB OWC SSD
PowerMac G5 Quad
MacBook Late2006 Mavericks
MBP 2009
iMac 2012 2.7GHz 250G SSD

nubizus

Бравос. Повишили сте контрастта на текста, старата имаше много тъмно сиви буквички, заради което не я ползвах.
Тази ще я сложа дифолтна:)))

HQ

абе каква е тая чернилка дето ми се изсипва цял ден?
Искам си бялата тема,как да премина на нея  >:(

yamahadrums

  И аз си искам бялата тема. И сложете един бутон "Home" най-отдолу, за да не се кикерча пак нагоре по страницата. И тоя шрифт на молекулярно ниво ли сте го писали? Аз съм възрастен вече, недовиждам. И в полето кой последен е отговорил в даден раздел върнете темата, в която е отговорено под името на потребителя. Също така бих желал да ми увеличите заплатата, да ми намалите данъците, да премахнете 8% бариера за влизане в парламента и Сергей Станишев да си е.е п.....а лелина! Е много ли искам?!?
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

traian_james

В настройките на потребителя се сменя темата. В тази нова черна тема, като щракна да ме заведе до най-новите мнения ми дава Error. Също така мисля, че ще е по хубаво темите в които няма нови мнения, да нямат картинка отпред. Зная, че работите усилено за да се направи тази тема, и сигурно знаете за този Error, но все пак в случай, че не сте забелязали реших да напиша.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

Pitar

Ямаха доста преди теб е видял откъде се сменя темата, ако не вярваш му виж профила. И като е в настройките на потребителя отивате и си я сменяте.  Защо трябва да си вадиме очите стова некро не знам, аз също съм за светла тема обаче е ясно, че този път няма да стане.

freesoul

Черната изглежда добре, но Бялата е къде къде по-четлива..

Оставам с бялата.
Retina MacBook Pro with an Iris