Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 01:01:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 592
Total: 592

592 гости, 0 потребители

Нова визия на форума?

Започната от yamahadrums, 30-01-2009, 20:46:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

neofen

Защо така се  нахвърляте на човека, не виждате ли че малко по-малко оправя нещата. Колкото и по-хубав да беше стария скин и този не е толкова лош. Както се каза в по-горен коментар хората са си същите, каквото и друго да се смени. Това е форум - да научим нещо ново, да обменим опит, да потърсим помощ и да даваме помощ. Не сме тръгнали на "Мис "дизайн на форум". Относно Чакалов - никой не е казал, че не може и него да посещаваме. Ако тук не намерим каквото търсим пробваме там и обратно. Аз лично винаги посещавам и двата форума един след друг.

Така, че в общи линии търпение - вижте, че бъговете се оправят.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

rafaelo

Цитат на: gogzy - 01-02-2009, 10:33:23
Цитат на: rafaelo - 01-02-2009, 10:18:48
Иначе от тука се радвам че
не трябва да се логвам всеки път като отворя сайта. Това поне се оправи !!!

Как го постигна това???

Ами не знам, дадох му да запомни за винаги и сега като влеза във форума на главната
страница не съм логнат обаче ако отворя някой под-форум ми излиза че съм логнат...
нищо не съм пипал. А относно скина, от 30 минути си чета във форума и очите ме болят
от това бяло хаахах :)

traian_james

Като преди бутна "Вход" избереш "Завинаги".
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

Pitar

Цитат на: shaman - 30-01-2009, 23:13:17
С времето и теми ще дойдат  ;)

Просто не издържах на стария форум... Всеки ден има по над 100 регистрации от които 1-2 нормални.
Нямам време (и нерви) да прегледам всички и да активирам само истинските.

Надявам се сега поне да няма проблеми с ботове.
Иначе форума е по-функционален.. само трябва да му свикнем.


Очевидно имаме  два вида потрбители, едните които седят и се размазват от кеф от вида на своя мас и вторите, които го ползват за работа. В горният цитат беше обяснено всичко и не ми е ясно за какво са тези 2 страници с глезотии. Какво не разбрахте от това: "С времето и теми ще дойдат  ;)". И на това, което обясни Шамана щеше да е добре да има поне едно "благодаря" /аз го правя/ за усилията и т.н. Сегашният скин е добър, всичко допълнително ще е само бонус. Това, което е бъг при мене е, че не се появява целият прозорец за предварителен преглед.

Wizi

Цитат на: Angelo - 31-01-2009, 23:53:41
PS. Чакалов отваряй графа в твоя форум за приятелите на Apple. Аз с удоволствие ще дойда там.

Няма нужда да отварям допълнителни под форуми. Сега също има опции, където човек дори и да не хакинтош фен да сподели каквото го интересува и вълнува. Дори в момента има доста native Apple потребители, които си драскаме там  :)

btw първоначало бяхме и ние под phpBB 2 и страхаме от ботове, но още след инсталирането на един MOD нещата се оправиха. Може би при нас беше конфигуриран по-сполучливо, защото същият го имаше и тук... знам ли? Сега сме на phpBB 3 и да чукнем на дърво нямаме проблеми.

В крайна сметка думите на Шамата са напълно изчерпателни: просто трябва да му свикнем. Никой няма да престане да влиза тук само заради едната визия  ;) Аз дори останах с впечатлението, че и въпросната черна визия на предния форум беше изцяло къстъм мейд и съм сигурен, че ако е било така е просто въпрос на време докато се нагоди и към тази база.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Angelo

Съжалявам ако съм бил малко груб, но това е място с което съм свикнал да посещавам редовно, и когато разбрах че трябва да свикваме с това ми стана лошо. А за Шамана имах в предвид не че не може а просто не му достига времето за да се занимава с форума. Шамана e много готин и най малко съм искал да обидя него. Това е единствения форум в който участвам а това е именно заради хората в него и визията. Мисля че тука са се събрали хора на които не им е все едно как изглеждат нещата.
PS: Шамане чакаме старата черна тема много.... ни липсва :)

iLili

Цитат на: Angelo - 01-02-2009, 15:00:04
Шамане чакаме старата черна тема много.... ни липсва :)
Моля да не говорите от името на всички! На мен черна версия НЕ ми липсва - тя ми уморява очите. Предпочитам черни букви на бял фон.

Проблемчета - форумът не иска да ме запомни завинаги и предварителният преглед се появява в много тясна лента.
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

gogo_slv

Apple-ската тема ми харесва. Хубаво става... :)

Becko

ще стане бе хора успокойте се :)

не е лесно така че имайте търпение

pravdo

и на мен черната тема НЕ ми липсва, ама никак, и ако се слага пак, много ви моля,  да е само по избор и то
от тези които си я искат, а не както стана преди, ние с бялата да се мъчим да си настройваме профилите...

Сега, сайта е много по-четлив и прегледен, само фона нистина ако е малко по-сивичък,
ще е по-добре, но много леко, да не вземе да стане черен :-)

успех Шамане,
правдо

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

eek

#40
Добре де, тази тема е ужасна! Просто някой е прекалил с бевелите и локва (aqua) декорациите!

Иконката за линк към последното мнение в темата е адски дребна! Breadcrumbs има само в началото на страницата, но не и в края, както има в phpBB!

Да не говорим за превода на български...


ЦитатСгъсти или разшири описанието.

И да не говорим, че "скрий електронната ми поща" е чекнато, а пък отстрани иконката за имейл си виси!

Искам phpBB и default-ската му тема!!! Искам менюта на шибан английски!

Защо трябва да пипате нещо, което работи добре?!

peerless

eek как си скри мейла, че това е адската тъпотия.....
 MacBook Pro (Mid 2012) 15" i7 @ 2.3GHz - 10.8.2, 8GB @ 1600MHz, 256GB SSD, GeForce GT 650M 1GB (Retina)
 MacBook White (Mid 2010) 13" C2D @ 2.4GHz - 10.7.4, 4GB @ 1066MHz, 500GB
 iMac 21.5" i5 2.5Ghz - 10.7.4, 6GB @ 1333Mhz, AMD Radeon HD 6750M
 MacBook Pro (Early 2008) 17" C2D @ 2.5GHz (ex)

thebrainless

Черната тема си беше екстра :'( Надявам се да я видя отново...
Stay hungry. Stay foolish.

Taiko_Sama

В един друг форум (за фийлд таргет) пак е със SMF - много добре си изглежда със SMF Gold темата надявам се и тука скоро да се появи  ;)
MacBook Pro Retina, 15-inch, Late 2013, Processor  2,6 GHz Intel Core i7, Memory  16 GB 1600 MHz DDR3

konstant

И аз мисля, че черната тема беше супер и отличаваше този форум, че е наистина за МАК. Не би трябвало да е все едно как ще изглежда форума!