Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 05:14:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 587
Total: 587

587 гости, 0 потребители

Нова визия на форума?

Започната от yamahadrums, 30-01-2009, 20:46:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

julss

Цитат на: XXwolf - 31-01-2009, 05:05:24
след повече от година без проблеми с логването сега пак почна да ми иска парола всеки път...
А и не беше ли това "форум на приятелите на apple в българия"? какво е това simple machines ???
APLLE - THE SIMPLE MACHINES ;) :)

rafaelo

Уф и тоя бъг ме побърква, пишеш на български, пишеш после нещо на английски и после ако пробваш на български пак,
половината ти пост го няма след английската дума ! Та исках да кажа, имаме нужда от повече eye-candy!

deezel

На мен лично много ми допада simple machines по принцип, страшно опростен е, а същевременно е пълен с възможности. Особено формата за нов постинг, по-пълна не съм виждал. Някои неща са направо излишни. :)
Ама за eye candy съм съгласен, все пак това е Apple форум. Трябват бонбони, ей. ;D
Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

Lycan

Черната тема ми липсва, много прегледно беше с нея

peerless

Освен, че не е много приветлив, хич не е удобен за навигация, линковете "къде се намирам" са само в горната част... не знам за вас, но на мен ми е адски некомфортно :(
 MacBook Pro (Mid 2012) 15" i7 @ 2.3GHz - 10.8.2, 8GB @ 1600MHz, 256GB SSD, GeForce GT 650M 1GB (Retina)
 MacBook White (Mid 2010) 13" C2D @ 2.4GHz - 10.7.4, 4GB @ 1066MHz, 500GB
 iMac 21.5" i5 2.5Ghz - 10.7.4, 6GB @ 1333Mhz, AMD Radeon HD 6750M
 MacBook Pro (Early 2008) 17" C2D @ 2.5GHz (ex)

Wizi

Мда, това за навигирането е досадно...

Някой друг скин няма ли възможност да се метне докато примерно оправиш стария!? Гледам има това онова на сайта им...  ::)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

pravdo

Преди малко постнах това във "Въпроси и отговори"

"Здравейте колеги,
Един ден не съм влизал във форума и сега виждам някакво безумие,
което се зарежда като скин... какво стана със subsilver?
Моля ви, помогнете ми да махна тази гадост (не е черния скин, нещо ново,
но не по-малко отвратително)!!!
УЖАСЕН Е!
Опитах чрез профила ми но не намерих къде са скиновете. Изобщо новия
скин е такъв че нишо да не можеш да намериш.
Дори не са индексирани темите с нови постове.... и не е само това, скина НЕ СТАВА!"


Сега виждам, че е имало някаква причина за промяна. Шамане, не ми се сърди за мнението.
Ти си един от най-важните Мак хора в тази държава! Ама, няма ли начин да се ползва старото
събсилвърче, че това тук е много зле... страшно тромаво и неприветливо  като дизайн и функции...
Успех и отново моля за извинение ако съм прекалено откровен,
правдо



iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

k0k0

Цитат на: gogo_slv - 31-01-2009, 01:11:29
Да и аз съм за черната тема. Защо не преминахме на PHPBB 3? Много по-добре е, има супер визия (според мен) и администрацията е лесна.

П.С. Взех да му свиквам май...  ::)
ТО че ще се ссвиква ще се свиква ма неможах да разбера със каква сестема е сменен борда ? за мен добри варианти са IPB и PHPBB3 vBulletin ме дразни малко
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

pravdo

така променен фейса е по-привмлив...
поне се разбира къде си попаднал :-) е ако ябълчицата не е толкова кенди ще е по-стилно,
на фона на предишната не смея да искам нищо повече...
ако може да се добавят и отдолу темите, така че да се
връщаш без да се налага да да скролираш нагоре обратно...

успех,
правдо


iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

Angelo

#24
Вече с нежелание посещавам този форум  ???
Предлагам Шамана ако не може да се оправя да даде на някой който  има възможност и желание да направи нещо свястно.  ???

Или ако не да ходим при Чакалов. Срамота !!!! форума на Hackintosh e със класи по добър от този на Apple.bg.

PS. Чакалов отваряй графа в твоя форум за приятелите на Apple. Аз с удоволствие ще дойда там.

http://hackintosh.me/forum/

avioli

мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

traian_james

.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

yamahadrums

Цитат на: Angelo - 31-01-2009, 23:53:41
Вече с нежелание посещавам този форум  ???
Предлагам Шамана ако не може да се оправя да даде на някой който  има възможност и желание да направи нещо свястно.  ???

Или ако не да ходим при Чакалов. Срамота !!!! форума на Hackintosh e със класи по добър от този на Apple.bg.

PS. Чакалов отваряй графа в твоя форум за приятелите на Apple. Аз с удоволствие ще дойда там.

http://hackintosh.me/forum/


  Е, хайде сега! Хубава работа! Бива ли така да реагираш! Всеки има трудни моменти. Приеми, че форумът преживява един такъв. А и Шамана да не може да се справи? Човекът пробва скинове, вижда мненията, променя по нещо. Силни думи, Angelo... Е това па от тебе не съм го очаквАл!!!  ;)
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

rafaelo

Цитат на: Angelo - 31-01-2009, 23:53:41
Вече с нежелание посещавам този форум  ???
Предлагам Шамана ако не може да се оправя да даде на някой който  има възможност и желание да направи нещо свястно.  ???

Или ако не да ходим при Чакалов. Срамота !!!! форума на Hackintosh e със класи по добър от този на Apple.bg.

PS. Чакалов отваряй графа в твоя форум за приятелите на Apple. Аз с удоволствие ще дойда там.

http://hackintosh.me/forum/


Малко прекаляват някои. Това че дизайна е сменен не означава че мястото и хората са сменени. В крайна сметка
това е просто една визия. Не знам защо толкова хора пишат в отвращение направо. Иначе това на hackintosh ми
харесва. Аз лично се кефя на форума на iphone-bulgaria. Имат и готини емотикони ;). Иначе от тука се радвам че
не трябва да се логвам всеки път като отворя сайта. Това поне се оправи !!! Относно style, мисля че shamana
тепърва ще започне да се занимава с това, когато всичко останало е готово. По принцип първо се прави кода,
проверява се за бъгове, и най-най накрая се прави дизайна!  

ggzy

Цитат на: rafaelo - 01-02-2009, 10:18:48
Иначе от тука се радвам че
не трябва да се логвам всеки път като отворя сайта. Това поне се оправи !!!

Как го постигна това???
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5