Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-05-2024, 16:57:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 655
  • Общ брой теми: 9 811
  • Online today: 488
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 372
Total: 372

372 гости, 0 потребители

iPhone 4S от Глобул - заслужава ли си ?

Започната от Rossen, 11-11-2011, 10:47:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Rossen

Гледам на сайта им че са пуснали 4S. Версия с 16GB + таксите за едногодишен договор, сметнах че излиза 1203лв. Това ми изглежда добре. Би трябвало ако им предплатя таксите за една година и закрия картата да ми го отключат, въпреки че не ми е необходимо тъй като съм им клиент.

Как ви се струва цената им ?
Apple iPhone 6 16GB Space Gray
Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular 16GB
Apple MacBook Pro 13 Retina Display, Dual-Core i5 2.7GHz, 8GB, 128GB SSD, Intel Iris 6100 (mod.2015)

wess-music

Aз се позаинтересувах също и мисля, че е добро предложението им, като оптималното е с пакета "уеб & ток" екстра от 24,90 + 989 в брой (16) или 1189 (32).

Варианта с двете години на лизинг го прави на пръв поглед по-евтин, но ми изглежда като крепостничество.
Ако искаш да го разтикаш и да го замениш с нов догодина когато излезе нещо по-забавно като играчка?

Купувай го на камара и си го позлвай със здраве.

Rossen

Миналата година като пуснаха iPhone 4 си го взех от тях с договор за една година (картата никога не съм я ползвал тъй като си имам друга глобулска и като изтече договора я закрих и ми отключиха телефона) и сега си мисля да продам тоя който имам и да си доплатя за новия. Иначе договор за 2 години ми се струва много дълго при лизинговия вариант.
Apple iPhone 6 16GB Space Gray
Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular 16GB
Apple MacBook Pro 13 Retina Display, Dual-Core i5 2.7GHz, 8GB, 128GB SSD, Intel Iris 6100 (mod.2015)

Metal

Цената е добра наистина.
Аз очаквам моя да дайде днес  :)

Дълго се двоумих дали да го взема на изплащане, напрактика идва с 120лв по-евтино, но 2 години договор си е живо крепостничество наистина, за това ще го платя в брой.

Когато се появи истинска конкуренция между операторите и започнат да задържат клиентите си с по-добри услуги и цени а не с мръсни номера, то и аз ще си променя отношението към тях. Като спрат да ги заключват аз ще им гласувам доверие и може да сключа договор за 2г.

jazzin

ако някой пита дали ще отключят телефона, ако се покрият предсрочно задълженията по абонаментния договор, моля да сподели :) т.е. ако на втората седмица реша, че не искам да съм им абонат и си платя неустойките.
имам предвид случая, в който го купуваш, а не лизинга.