Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 17:58:04

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 383
Total: 384

383 гости, 1 потребител
Rabofreeer

Как да сваля музика от iPhone-a на MacBook-а си?

Започната от msh, 29-10-2013, 13:50:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

msh

Здравейте, имам на телефона няколко GB песнички който искам да сваля на Mac-а си, но за съжаление незнам как. Единствената програма която намерих е TouchCopy, която е платена, а лимита който може да сваля е само 100 песни и определено неискам да си я купувам, за да сваля още 200 :) ако някой знае друга програма или начин да казва :) МЕрси предварително
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

djbobbyd

Определено, незнаеш на какво си собственик... Не ти трябва нищо специално и скъпо, за целта имаш iTunes, както и USB кабел, с който да вържеш iPhone-a + Mac-a! Синхронизираш устройствата и прехвърляш от където искаш, нищо няма да се изгуби от iTunes.

shaman

Не е точно така..
Синхронизацията е с посока Компютър -> телефон (или купена музика от телефона към компютъра)

Не може стандартно да се прехвърли музика от телефона в компютъра.

Виж - ако беше купена ;) тогава нямаше да има проблем..
Щеше автоматично да се качи на всичките устройства !

msh

Цитат на: shaman - 29-10-2013, 14:13:10
Не е точно така..
Синхронизацията е с посока Компютър -> телефон (или купена музика от телефона към компютъра)

Не може стандартно да се прехвърли музика от телефона в компютъра.

Виж - ако беше купена ;) тогава нямаше да има проблем..
Щеше автоматично да се качи на всичките устройства !
Напълно си прав, но аз все пак "определено незнам на какво съм собственик" :D и по този случай пробвах TouchCopy, но ми трябва активиращ код или някаква друга програма или "таен трик" за който сега немога да се сетя, за да си досваля песните :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

papalin4o

iTools или iFunBox тези две програмки ще свършат работа, като лично аз препоръчвам първата.  :)

iLili

MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

Adamov

Май доста хора не знаят на какво са собственици!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

dreben

Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

anefi_90

iRip е най-готината програмка за тази цел, има я в пиратския залив

bboyg

Цитат на: Adamov - 29-10-2013, 15:23:52
Май доста хора не знаят на какво са собственици!


Да ама като го сложат на масата в кръчмата са голяма работа...
Веднъж купувах Magic Mouse в един бас от приятелка, и сервитьорката като дойде попита дали това е някакъв нов iPhone...

arnold

А как е влязла музиката в телефона ако не през айтюнс? Аз имам айфон от няколко години и от самия телефон никога не съм дърпал музика, която да влезе в библиотеката?
Real Mac mini

anefi_90

Цитат на: arnold - 29-10-2013, 16:51:10
А как е влязла музиката в телефона ако не през айтюнс? Аз имам айфон от няколко години и от самия телефон никога не съм дърпал музика, която да влезе в библиотеката?

Веднъж харда ми беше изгорял, след като си взех нов хард диск нямах никаква музика на лаптопа ..а при положение, че на айпода имах над 3000 песни, защо да не ги прехвърля, а да ги свалям една по една от нета? :) има доста причини за това защо някой може да иска да прехвърля музика от айдивайс към компютър.

arnold

Ясно:) просто се зачудих да не би да имя някакъв чалъм дето не го знам:)
Real Mac mini

msh

Цитат на: anefi_90 - 29-10-2013, 17:18:43
Цитат на: arnold - 29-10-2013, 16:51:10
А как е влязла музиката в телефона ако не през айтюнс? Аз имам айфон от няколко години и от самия телефон никога не съм дърпал музика, която да влезе в библиотеката?
;)

Веднъж харда ми беше изгорял, след като си взех нов хард диск нямах никаква музика на лаптопа ..а при положение, че на айпода имах над 3000 песни, защо да не ги прехвърля, а да ги свалям една по една от нета? :) има доста причини за това защо някой може да иска да прехвърля музика от айдивайс към компютър.
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

Цитат на: iLili - 29-10-2013, 14:48:47
iExplorer също.
Програмата изглежда яка, но ми иска сериен номер и след като го вкарам (NXIY3-CLGW1-KU8NS-AJ6LQ-KUZFJ) ми дава отново, че трябва да платя само, че с отстъпка вече от 15% :| иначе благодаря за помоща, програмката е много яка :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)