Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 02:29:28

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 436
Total: 436

436 гости, 0 потребители

Има ли някой от форума в Белгия или Холандия

Започната от Peter, 29-09-2008, 16:30:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Peter

Търся колега - мак потребител живеещ или пътуващ до Белгия или Холандия
Mac for ever

XXwolf

аз отивам в сряда до холандия - какво искаш от там?

fpyyh

ако случайно имаш време, възможност, път и тн

ще съм ти много благодарен, търсил съм по цял свят и няма никъде, само в холандия

Peter

fpyyh  Благодарение на теб XXwolf изобщо не отговори на съобщенията ми. Тук не е мястото за поръчки на консерви и компоти, а ти провали нещо много по сериозно. Мисля че друг път трябва да се съобразяваш къде и как се намесваш
Mac for ever

avioli

Цитатконсерви и компоти
хахах... :lol:
Петре просто му драсни на лични, той XXwolf живее тук, а и може пак да ходи до там :)

...и аз искам една такава горчица.  :oops:
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

fpyyh

Цитат на: "Peter"fpyyh  Благодарение на теб XXwolf изобщо не отговори на съобщенията ми. Тук не е мястото за поръчки на консерви и компоти, а ти провали нещо много по сериозно. Мисля че друг път трябва да се съобразяваш къде и как се намесваш

???? защото? сигурно не се е заредила страницата? или съм му блокирал достъпа до форумите? освен това "по-важно" е относително, освен ако няма да спасяваш човешки живот, което пък ако правиш по този начин е най-малкото безотговорно

asenbesni

Peter, тук всички си помагаме с каквото можем, невиждам защо смяташ, че на fpyyh съобщението е попречило на твоето по какъвто и да е начин :D. Малко несериозно звучиш и недей да се държиш с извинение като "ощипана девственица"  :wink: . Up-вай си темата и все някой, който заминава - ще ти направи тази услуга. Успех!
Work:Mac Pro QUAD 2.8GHz
10GB RAM DDR2 800MHz
Video 512mb
---------------------------
Home: Mac Pro DUAL 3GHz
14GB RAM DDR2 667MHz
Video 512mb
Mac Pro EIGHT 2.26GHz
14GB Ram DDR2 1066MHz
Video 512mb
MacBook Pro 17 2.8 GHz Core 2 Duo
8GB Ram DDR3 1066MHz
Video 256/512mb
You think twice,

XXwolf

лелеее кво ста'a тукa бе?!
поръчката на fpyyh (която забравих - извинявай!) няма нищо общо с това че не отговорих на Peter. Просто характера на неговата идеа (той си знае) не ме заинтригува а после забравих да отговоря (както и за горчицата) докато бях там

fpyyh

радвам се и на желанието, благодаря много. като малък си спомням, че вкъщи имаше едно кашонче, дошло кой знае откъде и беше едно от най-интересните неща за ядене в онези скучни години. заедно със случайно откриваемия течен шоколад в рибарските магазини :)